Anasayfa / Gündem / 2018 Temmuz MTV Ödemeleri Kredi Kartı Kampanyaları – Hangi Banka Kaç Taksit Yapıyor

2018 Temmuz MTV Ödemeleri Kredi Kartı Kampanyaları – Hangi Banka Kaç Taksit Yapıyor

2018 yılı için ilk yarısının vergi zamanı gittkçe yaklaşıyor. Araç sahibi olan kişilerin ödemeleri gereken motorlu taşıtlar vergisi tahsil edilmeye başlanacak. Her araç sahibi ödeyeceği mtv ile taksit imkanı da istiyor. 

 MTV Ödemeleri Kredi Kartı Kampanyaları

Motorlu taşıtlar vergisi her yıl iki kez araç sahiplerinden alınan bir vergi türüdür. Ocak ve Temmuz aylarında ödenmesi gereken bu vergi son yıllarda kredi kartına eşit taksitlere bölünerek tahsil edilmektedir. Kısacası devlet iki taksit olarak uyguladığı Motorlu taşıt vergisine şimdi de bankalar  kampanyalar düzenleyerek taksit sayılarını arttırıyor. 

 İş Bankası maximum kartla MTV 2 veya 3 taksit fırsatı ile motorlu taşıtlar vergisini ödeyebilirsiniz. 

 Yapı kredi Worldcard’a MTV 3 Taksit

www.worldcard.com.tr adresinden veyata Yapı kredi intenet şubesinden 3 taksitle ödeyebilirsiniz. 

Tavsiye :  Anadolubank Tarım Kredi Kampanyaları

Garanti Bankası Bonus’ a 3 Taksit

Garanti bankası araç sahiplerinin yükünü haffletmek için kredi kartlarıtla motorlu taşıtlar vergisinin ödemesini 3 taksitle yapabiliyor.  Garanti bankası şubelerinden 444 0 333 Alo garanti, garanti cep’ten başvuruda bulunarak MTV ödemesi gerçekleştirilir. 

 Akbank Kartlarına 4 Taksit

Motorlu taşıtlar vergisi için çok az bir süre kaldı. otomobili olan vatandaşlar ise vergi ödemeleri için bazı altenatifler arıyor. Akbank kredi kartına sahip olan her sürücü motorlu taşıtlar vergisini 4 taksitle ödeme imkanı sunuyor. 

 HalkBank Paraf’la 3-5 Taksit

Paraf karta sahip olan otomobil sahipleri motorlu taşıtlar verdigisini temmuz ayı içerisinde kartalrına 3 veya 5 taksit imkanını kullanarak yaptırabilirler. 500 Tl’ye kadar olan vergi ücretlerinde 3 taksit, 500 TL den daha fazla vergi ödemelerinde ise 5 taksit fırsatları devam ediyor. 

 Denizbank Kredi Kartlarına 3 Taksit 

 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için Denizbank kredi kartı sahipleri 3 taksitle ödemelerini gerçekleştirebilirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir