Anasayfa / Personel Alımları / A 101 Market 2017 Personel Alımı Müracaatları Sürüyor

A 101 Market 2017 Personel Alımı Müracaatları Sürüyor

Türkiye’nin dört bir yanında hızla büyümeye devam eden marketlerinden A101Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımına devam ediyor.

A101 Personel Alımı

Gün geçtikçe büyümeye devam eden ve her geçen gün mağazalarına yenisini ekleyen A101 Yeni Mağazıcılık Anonim Şirketi personel alımı gerçekleştirmeye devam ettiğini açıkladı. Resmi intenet sitesi üzerinden başvuru formlarını dolduran adaylar arasından seçeçeciğini duyuran mağaza açık pozisyonlar hakkında bilgi verdi.Müşterilerine kaliteli fakat uygun fiyatlı satışı prensip edinen market tüketicilerin en çok tercih ettiği mağazlardan biri olmasıyla hızla büyürken personel ihtiyacı arttığı için gençlere iş kapısı açıyor.

Tavsiye :  Teknosa Çok Sayıda Personel Alımı Duyrusu

   Hangi Bölümlere Alım Yapılıyor

  •        Şoför
  •        Mağaza Personeli
  •        Depo Elemanı
  •        Araç Bakım Personeli

 
 Firmaya başvurular intenet üzerinden yapıldığı gibi ayrıca bulunduğunuz illerdeki İşkur üzerinden de yapabilirsiniz.

A101 HAKKINDA

A101, kuruluşundan bugüne tek bir amaca odaklandı; En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak. Bu iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni mağazalar açıyor, ülkenin en ücra noktalarına, vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti ulaştırmaya çalışıyor.

Bu amaç için; Türkiye’nin 81 ilinde, 850 ilçesinde, 6500 mahallesinde, günde yaklaşık 2,5 milyon kez mağazalarını ziyaret eden müşterilerine; ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir