Anasayfa / Personel Alımları / Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Abdi İbrahim personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını açıkladı. Abdi İbrahim insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında…

Abdi İbrahim, ilk olarak 1912 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Türk ilaç sektörünün önde gelen büyük markalarındandır. Abdi İbrahim kendi içersinde 180’i aşkın marka ve 350’yi aşkın ürün barındırmaktadır. Bu veriler ile sektördeki en geniş ürün portföyüne sahip olduğu bilinmektedir. Kurulumundan bu yana hızla büyümesini sürdürmüş olan Abdi İbrahim aynı zamanda 50’den daha fazla ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir. İhracat gerçekleştirmiş olduğu ülkelerde de ülkemizdeki gibi ilaç firmalarının en büyükleri arasında yer edinmiştir.

İlaç sektöründe hızla büyüyerek faliyetlerine devam eden bu büyük ilaç şirketi çeşitli zamanlar içersinde bünyesinde çalışmak üzere bir çok personel alımı, eleman alımı, ve işçi alımı da yapmaktadır. Abdi İbrahim’e ait  yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında genişçe açıklanmıştır.

 

Abdi İbrahim İş İlanları 2018

 

Yukarda çeşitli veriler ile ele aldığımız büyük ilaç şirketi olan Abdi İbrahim bünyesinde çalışmakta olan ülkemizde 4 bini aşkın çalışan bulundurarak ülke isdihdamına da büyük katkı sağlamaktadır. İhtiyaçlarına göre yıl içersinde çeşitli zamanlarda yeni personel alımı, eleman alımı, ve işçi alımı ilanları yayınlayarak hedefleri doğrultusunda gittikçe büyümektedir. Ayrıca istihdam sağladığı personellerinin sosyal ve ekonomik haklarını koruyarak bu alanda da bir çok ödüller kazanmış olarak da adını iyi olarak duyurmayı başarmıştır. Bu kadar adından başarılar ile söz edilmesi Abdi İbrahim’in bir çok kişinin iş başvurusu yapmasında büyük öncelik taşımaktadır.

Tavsiye :  A 101 Market 2017 Personel Alımı Müracaatları Sürüyor

Abdi İbrahim şirketi tarafından yıl içersinde  yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tıbbi tanıtım temsilcisi, üretim operatörü, ham madde tartım elemanı, grafik operatörü, üretim elemanı, meslek yüksek okul stajyeri, arge teknisyeni, güvenlik görevlisi, elektrik bakım teknisyeni, şoför, su sistemleri teknisyeni, patent uzmanı, ilaç mümessili gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır.

Abdi İbrahim ihtiyaçlarına göre bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvurabileceği bir çok ilan yayınlamaktadır.

Abdi İbrahim’e ait iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır? Abdi İbrahim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? Abdi İbrahim Şirket bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen ihtiyaç sahipleri yazımızın sonunda yönlendirmiş olduğumuz vermiş iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Abdi İbrahim iş ilanları için aynı zamanda bir çok kariyer ve iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. Bu kariyer ve iş ilanları siteleri üzerinden yapacağınız ilan başvuruları kurumun insan kaynakları bölümü tarafından değerlendirilerek olumlu yönde sonuçlanan adayları iş görüşmesi için davet ederler. İş görüşmesine çağrılan aday bu aşamayı da geçmeyi başarırsa Abdi İbrahim’de çalışmaya hak kazanmış olur.

Okumuş olduğunuz yazımızda Abdi İbrahim iş ilanları, ilanlara başvuru ve işe alım süreçleri ile alakalı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi olursa sitemizin yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Abdi İbrahim İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir