Anasayfa / Kredi Kartları / Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri

Bankalar tüketicilerin hayatlarında büyük kolaylıklar sağlayan kredi kartları için yıllık aidat ücreti alabilmektedir. Ancak bazı bankalar faizsiz aidatsiz kredi karti da tahsis etmektedirler. Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri? yazımızın devamından öğrenebileceksiniz.

Finansal kuruluşlar olarak bankalar, tüketicilere türlü parasal konuda yardımcı olurlar. Hem bankacılık hizmetleri sunarlar hem de kredilendirme imkanları sağlarlar. Bu imkanlarda da tüketicilere avantajlar sunarak, müşterileri haline getirmeyi benimserler. Bu yönden verdiği hizmet karşılığında para kazanmak isteyen bankalar, çeşitli hizmetlerinde ücretler alırken, bu ücretleri bazı uygulamalarında avantajlı hale getirmek adına ücret almamayı da tercih edebilmektedir. Bu sayede de tüketiciler daha fazla ilgi göstermektedir. Önek olarak bazı bankalar normalde aidat ücreti alınması yasal olan kredi kartlarını faizsiz aidatsiz kredi karti olarak tahsis etmektedir.

Eğer siz de kredi kartı kullanmak istiyor ve aidatsız kredi kartı hangi bankalarda var merak ediyorsanız o halde aidatsız kredi kartı veren bankalar listesine göz atabilirsiniz:

HSBC Konsept: HSBC Bankası’nın popülerlik kazanan kredi kartı Konsept için herhangi bir yıllık aidat ödemeniz gerekmemektedir. Ayrıca kartın kendi avantajlarından birisi de Advantage özelliği ile Nakit Puan kazanılabilinmesidir. Ayrıca Advantage özelliğine dayalı olarak artı taksit imkanını da Konsept Kartıyla elde edebilirsiniz. 

Tavsiye :  Kredi Kartımı Kaybettim Diyenlerin Riskleri ve Yapması Gerekenler

Garanti Flexi: Flexi Kart bir başka aidatsız kredi kartı olarak karşımıza çıkıyor. Flexi Kart, bonus özellikli olup Bonus biriktirebileceğiniz, taksitlendirmelerinizde avantajlar elde edebileceğiniz ve nakit avans özelliği ile her an nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kart.

İş Bankası Maximum Kart: Maximum Kart için de yıllık herhangi bir aidat ödemesi yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca Maximum Kart özelliklerinden faydalanarak çeşitli havaalanlarında indirimli otopark ve shuttle hizmeti alabilir, belirli günlerde geçerli ücretsiz sinema biletlerine ulaşabilirsiniz.

Bu yönden sizin için en avantajlı aidatsız kredi kartı hangisiyse, bankalara başvurunuzu gerçekleştirerek kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca eğer öğrenci iseniz birçok banka aidatsız kredi kartı öğrenci kartı olarak da sunulmaktadır. Bu kartların limitleri diğer kredi kartlarına göre düşüktür ancak çok daha avantajlı özellikleri vardır.

Şimdi siz de sizin için en uygun aidatsız kredi kartına karar verin ve aidatsız kredi kartı başvurusu ile kartınızı anında temin ederek, harcamalarınızda taksit ve puan avantajlarını elde ederken, yıllık olarka herhangi bir ekstra ödeme yapmadan kartınızı rahat rahat kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir