Anasayfa / Bilgi / Akbank Kredi Faiz Oranları 2019

Akbank Kredi Faiz Oranları 2019

Akbank’dan kredi çekmek isteyenler için bu yazımızda akbank kredi faiz oranlarını yazımızda inceleyip akbank konut kredisi faiz oranları, akbank bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve akbank taşıt kredisi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Yazımızda Akbank’ın sunmuş olduğu kredi hizmetlerinin faiz oranları ile ilgili detaylı bilgileri sizlere sunacağız. Akbank bir çok reklamlarında ve tanıtımlarında düşük faizler ile kredi imkanı sağladığını belirtmekte. Yayınlanan reklamlarının çoğunda en uygun kredi faiz oranlarını ve en düşük faizli kredileri Akbank’da diye belirtiliyor. Peki gerçekten en uygun faizli krediler Akbank’ta mı? Akbank ihtiyaç kredisi çekenlerin genelde tercih ettiği bankalar arasında yer almakta. Çünkü ihtiyaç kredilerinde 36 aya kadar uygun faizli vade imkanı sağlamakta. Kredi çekilen miktar küçük olsa bile vade 36 aya kadar uzatılabilmekte.Ayrıca kredi başvuru konusunda daha olumlu sonuçların alınabilmesi yine tercih sebeplerinden biri olmakta. Akbank kredi başvurularının kolaylıkla Akbank Direkt ve Mobil şube üzerinden yapılması kolaylığı yine bankayı bir adım öne çıkarmakta. Akbank kredi faiz oranlarını websitesi üzerinden de anlık olarak paylaşmakta olsada bizler yazımızın devamında ihtiyaç kredisi faiz oranlarını detaylı olarak inceleyeceğiz.

AKBANK Kredi Faiz Oranları 2019

Akbank’ta ihtiyaç kredileri 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile sunulmakta. Kredi miktarını ise 1000 TL’den 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu kolaylıkla yapılabilmekte. Bu oranlar kredi notunuz ve gelir durumunuz ile birlikte doğru orantılı olarak değişebilmektedir. Yüksek miktarlarda kredi çekimi için banka şubelerine gidip bireysel mülşteri temsilcileri ile görüşme yaparak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Tavsiye :  Akbank Müşteri Hizmetleri Telefonuna Direk Bağlanma

Akbank İhtiyaç Kredisi Faizi Ne Kadar?

Akbank ihtiyaç kredileri için açıklanmış olan yıllık efektif faiz oranı % 2,79 olarak belirtilmiş durumda. Yani önekleyecek olursak şuanda alacağınız 10.000 TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi için toplamda 17.356,65 TL olacaktır. Önekte vermiş olduğumuz vade tarihi 36 ay olarak baz alınmış ve hesaplama ona göre yapılmıştır. Şuanda geçerli olan akbank ihtiyaç kredisinin % 2,79 luk oranı diğer bankalara göre fazla gözükmekte.

Akbank Konut Kredisi Faizi

Konu konut kredisi olunca Akbank’ın diğer bankalara göre biraz daha avantajlı faiz oranları sunduğunu söylemek mümkün. Akbank konut kredisi faiz oranını önekleyecek olursak; 10.000 TL konut kredisini Akbank’dan çektiğimiz zaman 10 YIL vade süresi sonrasında geri ödemesi 32.500 TL olacaktır. Akbank’ın konut kredisi faiz oranlarını diğer bankalara göre düşük tuttuğunu önek’ten yola çıkarak söylemek mümkün.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yeni bir araç almaya karar verdiniz ve Akbank’dan taşıt kredisine başvuracaksanız, Akbank’ın diğer bankalara oran ile taşıt kredileri orta seviyede sayılabilecek düzeyde. Fakat taşıt kredilerini konut kredileri ile kıyasladığımızda taşıt kredilerinin faizlerinin biraz daha yüksek olduğunu söylemek mümkün.  10.000 TL üzerinden taşıt kredisini önekleyecek olursak 36 ay sonra 17.175 TL olarak toplam geri ödeme yapmanız gerekmekte. İhtiyaç kredisi ile kıyaslayacak olursak aradaki fark sadece 200 tl gibi bir ücret oluyor.

Akbank Kredi Hesaplama için burayı tıklayınız.

Akbank kredi başvurusu için burayı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir