Anasayfa / Kredi Kartları / Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Bankalar, finansal kuruluşlardır ve bu anlamda da sahadaki tüketicilere çeşitli finansal olanaklar sağlamaktadırlar. Çeşitli bankacılık hizmetlerinin yanında kredi ve kredi kartı olanakları sağlayan bankalar, genel olarak bu alanlardan da gelir elde etmektedirler. Bu alanları tanımlamak gerekirse; 

Krediler, genel olarak tüketicilerin belirli bir alanda ihtiyaç duydukları nakdin sağlandığı finansal araçlardır. Önek olarak konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi gibi kategorilerde sunulurlar ve tüketiciler kendi ihtiyaçlarına göre bu kredilerden faydalanırlar. Bu finansal kaynakların geri ödemesi belirli bir vade süresince ve faiz oranı ile gerçekleştirilir.

Kredi kartları, kredilerden farklı olarka bankalara anlık olarak ihtiyaç duyulduğunda borçlanma sağlayan finansal araçlardır. Kredi kartı kullanımı dahilinde dönem sonunda bir ödeme gerçekleştirilir ve bankaya olan borç kapatılır. Aksi takdirde bu borca faiz işletilmektedir. Kullanılması oldukça avantajlı olan kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılabilmekte, puan toplanabilmekte ve mil elde edilerek uçak biletleri indirimli hatta ücretsiz olarak alınabilmektedir.

AKBANK’TAN ALIŞVERİŞTE UÇURAN KARTLAR

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan akbank kredi kartları 2017 yılında da kullanıcılarına birçok avantajı sağlamaktadır. Bu kartlar aracılığı ile yapacağınız alışverişlerde puanlar toplayabilir, miller elde edebilir ve taksitlendirmeler ile avantajlar elde edebilirsiniz. İşte akbank kredi kartları;

Tavsiye :  Kredi Kartı Yıllık Kullanım Aidat Ücretleri Yasal mı? Geri Alınabilir mi?

NEO KART:

Akbank’ın kredi kartı kategorisinde yer alan Neo Kart, alılverişlerinizde büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu kapsamda Axess üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde puan toplayarak, bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz! İntenetten güvenli alışveriş özelliği taşıyan Neo Kart ile Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir, alıverişlerinizi taksitlendirebilir ve acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanabilirsiniz. Şimdi Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden akbank neo kart başvurusu yapabilirsiniz.

AXESS KART:

Axess Kart, Akbank’ın bir diğer alışverişte avantaj sağlayan kredi kartıdır. Chip para özellikli akbank axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde Axess üyesi iş yerlerinde harcama yaparak çok kısa sürede puanlar toplayabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz Axess kredi kartınız ile faturalarınızı düşünmenize gerek kalmamaktadır. Kartınız aracılığı ile faturalarınız her ay düzenli olarak ödenmektedir. Axess kart ile yurtiçinde ve yurtdışında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz ve tüm sınırları ortadan kaldırabilirsiniz. Şimdi Axess’in avantajlı dünyasına katılmak için Akbank resmi web sitesi üzerinden akbank axess kart başvusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu takip etmek için : ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanımı ile ilgili ‘Kredi Kartı Kullanmanın Püf Noktaları Nelerdir‘ başlıklı makalemizi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir