Anasayfa / Bilgi / Akbank Neo Kart Avantajları Nelerdir? Kart Aidatı Ne Kadar

Akbank Neo Kart Avantajları Nelerdir? Kart Aidatı Ne Kadar

Bankalar her geçen gün müşterileri için özel olarak yeni kartlar yayınlamaktadır. Artık sadece banka kartları ve kredi kartları değil, yepyeni kartlar kullanılmaya başlanmıştır. Müşteriler için özel olarak çıkarılan kartlarda özel kampanyalar, faiz oranları ve birtakım kolaylıklar sağlanmaktadır.

Akbank’ın müşterileri için sağladığı Neo kart kampanyaları günümüzde çok yoğun bir ilgi görmektedir. Bu kart hem yurt içi hem de yurt dışı için bütün harcamalarda kullanılabilmektedir. Diğer kartlara göre çok daha geniş kapsamda kullanılabiliyor olması ve özel günler için sağlanan kampanyalar tüketicilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

NEO KART KULLANIMI

Neo Kart ile anlaşmalı olan bütün mağazalardan yapılan bütün alışverişlerde ekstra para kazanılmaktadır. Kazanılan çip paraların her biri 1 Türk Lirası değerindedir. Ne kadar yüksek tutarda alışveriş yapılırsa kart kullanıcısı o kadar çip para kazanabilmektedir. Üstelik bu kart ile e-ticaret sitelerinde de alışverişler yapılabilmektedir.

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından yapılan düzenlemeler neticesinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar intenet alışverişleri yapılabilmektedir. Akbank neo kart intenet alışverişine açma işlemleri için banka şubesine başvurabilirsiniz. Bunun yanında sadece tek bir kısa mesajla da kart e-ticarete açılabilmektedir. INTERNET yazarak 8885’e kısa mesaj gönderen kişilerden onay mesajı talep edilir. Onay mesajı gönderildikten sonra da tüketici kartını rahatlıkla e-ticaret sitelerinde kullanabilmektedir.

Tavsiye :  En Doğru İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Hesaplaması Nasıl Yapılır?

PARA ÇEKMEK İÇİN ATM’YE GİTME DEVRİNİ KAPATMIŞTIR

Nakit para ihtiyacının karşılandığı tek nokta banka ATM’leridir. Ancak eğer bulunduğunuz çevrede bankamatik yok ise Neo kartın önemi nu noktada anlaşılmaktadır. Kart sahipleri bir mağazaya giderek nakit parayı temin edebilmektedir. 10 TL tutarında alışveriş yapan kişi 100 TL’ye kadar para çekimi yapabilmektedir.

Aynı işlem yurtdışında da gerçekleştirilebilmektedir. Alışverişler bu kart ile taksitlendirilebilir ve 50 Türk Lirası’nın üzerinde yapılan alışverişler için özel taksit avantajları sağlanmaktadır.

Kart limiti tamamen müşterinin insiyatifine bağlı olarak belirlenmektedir. Akbank resmi intenet sitesi üzerinden kartın limitini artırma talebinde bulunabilirsiniz. Faturalar için otomatik ödeme talimatı verilebilir, bankamatiklerden para çekme ve yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Normal hesap kartı ile gerçekleştirilen bütün işlemler ve hatta daha fazlası Neo kart ile yapılabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir