Anasayfa / Bilgi / Akbank NEO Kart Nedir ve Nasıl Başvur Yapılır?

Akbank NEO Kart Nedir ve Nasıl Başvur Yapılır?

Akbank NEO Kart Nedir ve Nasıl Başvur Yapılır? Akbank’tan her gün bir yenilik gelmeye devam ediyor. Akbank NEO kart sayesinde birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

AKBANK NEO KART NE ANLAMA GELİR?

Akbank her geçen gün müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Özellikle NEO kart sayesinde birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bankamatik kartı olan NEO kart kişiye özel avantajları dolayısıyla en çok tercih edilen kart oluyor.

Neo Private üyeliğiniz varsa bu kart tadından yenilmez oluyor. Neo Birebir seçeneğiyle de size özel fırsatlar var. Gün içinde istediğiniz miktarda nakit çekebilirsiniz. Limitlerinizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Şirketiniz mi var? Bu yüzden size özel seçenek de var. NEO Business seçeneğiyle şirketiniz için en önemli kararı vermiş olacaksınız.

Tavsiye :  Ziraat Bankası ve KYK Kartı Genç BankKart Özellikleri ve avantajları

Ayrıca NEO ek kart seçeneği de var. Bu sayede istediğiniz kişiye sizin kullandığınız NEO Kartın aynısından temin edebilirsiniz. Böylece seçtiğiniz kişi sizinle aynı şartlarda kartı kullanabilir.

 Başvurusunu Akbank şubelerinden ya da intenet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

NEO KARTIN AVANTAJLARI NELER?

NEO kart avantajlarla dolu bir karttır. En ilgi çekici avantaj ise CHİP PARA uygulaması. Yaptığınız her alışverişte size para biriktirir. Sizin uğraşmanıza gerek yok. Neredeyse her marka bu kart ile alışveriş yapana indirim sağlıyor. Ayrıca kartınızda para olmasa bile uygun faiz ve taksit seçenekleriyle para kullanma imkanı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir