Anasayfa / Araç Kredisi / Akbank Toyota Taşıt Kredisi Kampanyası

Akbank Toyota Taşıt Kredisi Kampanyası

Günümüzde yeni bir otomobil almanın maliyeti oldukça yüksektir. Özellikle de son dönemde ekonomik açıdan yaşanan dalgalanmaların da büyük ölçüde etkisi ile birlikte vergilerin yükselmesi ve döviz kurlarındaki artış otomobil fiyatlarını da otomatik olarak etkilemiştir. Otomobil fiyatlarındaki bu yükselişe rağmen otomobil sahibi olmak isteyenler ise bankalardan taşıt kredisi kullanabilmektedir.

Taşıt kredileri, bankalar tarafından yeni otomobil alımı için sağlanan bir kredi türüdür. Genel olarak 48 aya kadar vadeli olarak sağlanan bu kredi uygulamasında kredi alınacak olan taşıtın fiyatının belirli bir kısmı için sağlanmaktadır. Taşıt alımlarında kullanılabilecek olan bu kredi doğrudan finanse edilmektedir. Bazı bankalar ise anlaşmalı oldukları taşıt markalarına özel krediler ve kampanyalar sağlamaktadır.

AKBANK İLE TOYOTA İŞ BİRLİĞİ

Akbank, sıfır Toyota otomobil alımlarında çok avantajlı kredilendirme olanakları sağlamaktadır. Herhangi bir Toyota yetkili bayisinden alacağınız sıfır Toyota otomobile yönelik olarak kullanabileceğiniz bu taşıt kredisi ile aynı zamanda Akbank’a özel Toyota indirimlerinden de faydalanırsınız.

Tavsiye :  Uygun Faizli 30.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Garanti Bankası’ndan!

48 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu krediyle Toyota konforuna siz de kavuşabilir ve hayalinizdeki Toyota otomobilin sahibi olabilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Size en yakın Akbank şubesine veya Toyota bayiisine giderek başvurular ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilir, almak istediğiniz otomobile yönelik fiyatları görebilir ve indirimleri öğrenebilirsiniz. Bu akbank toyota kampanyası kaçmaz denilebilecek kadar avantajlı bir kampanyadır ve kampanya yalnızca belirli bir süre boyunca devam edecek.

Akbank kredi başvurusu ile ilgili detaylı bilgi için Akbank Şubeden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Evraklar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca VakıfBank Taşıt Kredisi Faiz Oranları konusunada göz atarak kredi oranları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir