Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Yaklaşan kurban bayramı ile beraber tüketicilerin finansal ihtiyaçları da artacak. Farklı şehirler arasında seyahat edecek olanların seyahat masrafları, bayram boyunca yapılacak olan harcamaların masrafları, harçlıklar, onlar, bunlar derken finansal olanaklar bir hayli zorlanacak. Haliyle de elde olanın yetmeyen kısmı için yine bankaların kapıları çalınarak krediler talep edilecek.

Bankalar bu dönemlerde finansal kuruluşlar olarak tüketiciler ile olan ilişkilerini güçlendirmek ve geliştirmek adına sundukları kredilerde bayram kampanyalarını gündeme getirmektedirler. Bu sayede de bayrama yönelik nakdi ihtiyacı olan tüketiciler tüm ihtiyaçları için bankalardan kampanyaları kapsamında bireysel finansman sağlamakta ve ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. 

FİBABANKA’DAN BAYRAMDA BAYRAM ETTİREN KREDİ

Türkiye’de son dönemlerde yıldızı parlayan ve bireysel müşteri portföyünü kısa bir sürede büyütmeyi başaran Fibabanka, bayrama özel kredi kampanyası ile gündemde. Yaklaşan kurban bayramına özel faiz oranı ve vade seçenekleri ile bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası sunan fibabanka bayram kredisi faiz oranları ile tüm tüketicileri başvuru yapmak üzere beklemektedir.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Bu kredi kampanyasında maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir.

Tavsiye :  İş Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Şartları Nedir? Kimler Alabilir

Banka kampanya kapsamında günde 10 TL’ye 10 bin TL tutarında kredi vermektedir.

Faiz oranı sabit olarak tüm vade sçenekleri ve kredi tutarları için %1.33’tür ve vade süresince de değişmemektedir.

KREDİNİN HESAPLAMASI

Eğer bu özellikleri ile bayramda finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız bir de fibabanka ihtiyaç kredisi hesaplama işlemimizi değerlendirerek kredi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fibabanka’dan bayram kampanyası kapsamında alacağınız 10 bin TL tutarındaki 48 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi için %1.33 faiz oranı uygulanmaktadır ve bu durumda da bankaya aylık olarak ödemeniz gereken geri ödeme taksit tutarı ise 299,80 TL’dir. 

KREDİ BAŞVURULARI

Şimdi siz de fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu işleminizi TKNC numaranızı yazıp 3422’ye kısa mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz veya size en yakın Fibabanka şubesine yalnızca nüfus cüzdanınız ile giderek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fibabanka intenet bankacılığı hizmetlerinin sağlanmakta olduğu resmi web sitesi aracılığı ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediler sekmesinden Kampanyalar sekmesini seçtikten sonra Bayram Kredi kampanyasını seçerek Başvur kutucuğuna tıklamanız başvuru için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir