Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ayda 150 TL Taksitle İhtiyaç Finansmanı Kampanyası Türkiye Finans’tan!

Ayda 150 TL Taksitle İhtiyaç Finansmanı Kampanyası Türkiye Finans’tan!

Faizsiz bankacılığın önde gelen kurumlarından olan Türkiye Finans Katılım Bankacılığı müşterilerine uygun karpayı ile ihtiyaç finansmanı sunmaktadır. Her kesimden müşterilerin ihtiyaçlarını güden bankacılık sektörü faiz ile iş yapmak istemeyen müşterilerede imkanlar sunmaktadır. Söz konusu Katılım bankacılığı ile uygun kar payları ile ihtiyaç, konut, taşıt finansmanları da sağlanmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç finanmanında oldukça cazip bir kampanya oluşturmuştur.

Türkiye Finans Katılım Bankacılığı kar payı oranları vade sayılarına göre değişikklik göstermektedir. Eğer ihtiyaç finansmanını 12 ay vadeli olarak almak istiyorsanız kar payı oranı % 1,39 olur. 24 ay vadeli ihtiyaç finansmanı isterseniz kar payı oranı % 1,39 olur. 36 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kar payı oranı % 1,45 olurken 45 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kar payı oranı da % 1,45olur. Bütçenize ve ödeme planınıza göre seçeceğiniz vade sayıları doğrultusunda ihtiyaç finansmanını kar payı oranları eklenmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı hesaplama yöntemine göre  5 bin Türk Lirası ihtiyaç finansmanını 48 ay vadeli olarak almak isteyen biri % 1,45 faiz oranıyla aylık 154,51 Türk Lirası öder. Aynı finansan tutarını 24 ay vadeli olarak almak isteyen müşteri bu defa % 1,39 faiz oranıyla aylık 254,52 Türk Lirası öder. Toplamda ödeyeceği tutar ise 6.108 Türk Lirası olur. 

Tavsiye :  Kredi Borcu Yeniden Yapılandırma Nasıl Yapılır? Taksit Sayısı ve Faiz Oranları

Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı başvuru belgeleri arasında Nüfus cüzadanının fotokopisi bunun dışında ehliyet ya da pasaport fotokopiside olabilir. Aylık gelir belgesi, finansmana konu olan ürünün proforma faturası, güncel adres bilgilerin yer aldığı ikamet belgesi ya da üzerinde güncel adres bilgisinin yer aldığı fatura istenen belgeler arasındadır. Bu belgeleri hazırlayıp size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası’na giderek başvuruda bulunabilir kredinizi en kısa zamanda çekebilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı için başvuru yolu sadece banka ve şubeleridir. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri olan 444 2 444 ya da 0850 222 22 44 numralı telefonları arayarak ihtiyaç finansmanı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir