Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Bankaların 2018 Ramazan ( Şeker ) Bayramı Kredi Kampanyaları

Bankaların 2018 Ramazan ( Şeker ) Bayramı Kredi Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan bayramı kredi seçenekleri içinde çok uygun faiz oranları pek çok kişinin kredi çekmesine vesile oluyor. İhtiyaçlarını karşılamak için bazı durumlarda nakit paraya ihtiyacı olan müşteriler bayram fırsatını bekliyorlar. Çekecekleri krediler için en önemli olanı faiz oranları olduğunu çok iyi bilen müşteriler en uygun bayram kredi kampanyalarını takip ederek kara geçiyorlar.

Bankaların Bayram Kredi Kampanyaları

 Birçok bankanın bayram kredisi fırsatları kişileri mutlu ederken, bankaların bayram kredisi oranları belli oldu.

 Şeker Bank

 Şeker bayramına yakışır bir faiz oranı ile müşterilerinin karşısına çıkacak olan Şeker Bank  %1,29 faiz oranıyla kolay ödeme koşullarını da müşterilerine sunuyor. Arabasını yenilemek isteyenler veya bayramda sevdikleri ile tatile çıkmak isteyenlerin yolu Şekerbank’tan geçiyor. 

 Yapı Kredi Bankası

 Ramazan bayramına haftalar kala Yapı Kredi bank ihtiyaç kredilerinde 25-50 veya 100 TL dosya masraflı ve 36 ay vadeli kolay kredi imkanı sunuyor. 

Tavsiye :  Garanti Çok Avantajlı Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

 Fibabank

Bayrama özel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin karşısına %1,29 faiz oranı çıkıyor. Bu faiz oranı ile kredi kullanacak olan müşterilerden de bazı evraklar istenecek.

 Deniz Bank

 Deniz bank resmen bayram kredisini büyük bir kampanya ile kutluyor. Deniz bak müşterisi veya ilk kez bu banka ile tanışacak olan herkese en düşük faile kredi imkanı tanıyor. %0,99 faiz oranı ile tüm ihtiyaçlarınız giderilsin ve hayalinizdeki arabayı kapınıza koyabilirsiniz. 

 Akbank

Müşterilerine her zaman olduğu gibi bu bayramda da kredi veren Akbank düşük faizli kredi ile her zaman sizin yanında olacak. 

Vakıfbank, ING Bank ve Finnasbank’ta çok uygun fazi oranları ile siz değerli müşterilerini bekliyor. Bu bankalarda bayram kampanayalrı düzenleyerek tatlı rekabetin adresi oluyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir