Anasayfa / Kredi Kartları / Bankaların Kredi Kartı Başvurusu Formları – İnternetten Online Kredi Kartı Başvurusu Yap!

Bankaların Kredi Kartı Başvurusu Formları – İnternetten Online Kredi Kartı Başvurusu Yap!

Bankalardan online kredi kartı başvurusu formlarına nereden erişebilirim? Kredi kartı başvuru belgeleri arasında neler yer alır? Kredi kartı başvurularında aranan şartlar nelerdir? Bankaların Kredi Kartı Başvurusu Formları – İnternetten Online Kredi Kartı Başvurusu yapmak için adresler yazımızın devamında.

 

Kredi kartı paranın bir altenatifi olan ve ödeme yapmayı sağlayan bir araçtır. Bu araç kişinin yaşam refah seviyesini artırabilen bir araç olabildiği gibi, mahvedebilecek bir araçtır da.

Makalemizde kredi kartı başvurusu ve kredi kartı başvuru değerlendirme süresi hakkında detaylı bir bilgilendirme vermeye çalışacağız.

Kredi kartı başvurusu son yıllarda ciddi anlamda denetime tabii tutulmakta. Bankalar, kredi kartları verirken onlarca belgenin imzalanması gerektiğinin altını çiziyor. Bu süreçte tüketicinin mağduriyetinin önüne geçebilmek ve aldığı riskleri göz önünde bulundurmasını sağlamak amaçlanmakta.

Kredi kartı başvuru şartları arasında kredi kartı alacak kişinin öncelikle 18 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olduğu yer alıyor. Bunun yanında iyi bir kredi notuna sahip olan kişinin kredi kartı çıkarması daha da kolay oluyor.

Kredi kartı başvurusunda bulunan öğrenciler için ise bu durum daha da rahat oluyor. Kişi üniversite öğrencisiyse ve kredi kartı başvurusunda bulunduysa, öğrenci belgesiyle şubeye giderek kredi kartı sahibi olabiliyor.

Tavsiye :  Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlatma İşlemi Nasıl Olur

Kredi kartı başvuru belgeleri ise;

Başvuru formu, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi gerekmekte.

Çalışıyorsanız, maaş bordrosu fotokopisi, öğrenciyseniz öğrenci belgesi, emekliyseniz ise SGK tarafından adınıza düzenlenen kimlik fotokopisi gerekmektedir.

Kredi kartı başvurusu anında cevap özelliği ise birçok bankada mevcut. Hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi olmak isteyenler içi bankalar ayrı ayrı imkanlar sağlıyor.

Akbank’tan anında kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx?cid=AWSNJR&gclid=CI-2p7H-v9QCFVU_GwodL90CuA başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Maximum karttan anında kredi kartı başvurusunda bulunmak ve kampanyaları görmek için https://www.maximum.com.tr/TR/maximum-mobil/Sayfalar/maximum-mobil.aspx?gclid=COvE-Of_v9QCFfIV0wodYlYMPg adresinden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus karttan kredi kartı başvurusu için https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu?SourceCode=5C060218&gclid=COyq14GAwNQCFde6GwodSkkI5g adresinden form doldurabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak için http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx adresinden form doldurabilirsiniz.

Aynı zamanda bu adresler üzerinden yapılan başvurularda kredi kartı başvurusu anında cevap özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz.

Kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri için ise;

İş Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama için http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/kredi-karti-basvuru-takip/Sayfalar/kredi-karti-basvuru-takip.aspx adresinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri için https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama adresi üzerinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus kartı üzerinden başvuru sorgulama işlemleri için https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page adresinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Akbank, kredi kartı başvuru işlemlerini sorgulama işlemleri için http://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx üzerinden adreslerinizi doldurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir