Anasayfa / Personel Alımları / BDDK 100 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu

BDDK 100 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu

BDDK personel alımı yapacağını duyururken, bu sayıyı 100 olarak belirledi. İşsizlik Oranlarının düşülmesine katkı sağlayacağı iletilen personel alımı ilanında pozisyonlar iletildi.
Bankacılık Düzenleme Kurulu BDDK ,2017 yılı içersinde 100 personel alımı yapacağını duyurdu. Kariyer meslek personeli olarak 2017 içinde 100 personel alacanacağı planlaması yaparken, BDDK personel alımı pozisyon dağılımları içinde bilgilendirme yaptı.

Başvuru Şartları

BDDK tarafından yapılan duyuruda alınacak 100 eleman için  pozisyon dağımları şöyle; bankalar yeminli murakıp yardımcısı olarak 45 personel alımı yapmayı planlayan BDDK, uzman yardımcısı olarakta 45 kişi alacağını iletti. 100 personelden 10 tanesi ise destek hizmet pozisyonu için düşünülüyor.

Tavsiye :  Türk Telekom Personel Alımı Devam Ediyor

Bankacılık Düzenleme Kurulu BDDK, duyurusnda personel alımı için yapılacak sınav ve sınav içerikleri  ile bilgileri daha sonra açıklanacağınıda iletti.

Duyuru ile ilgili BDDK www.bddk.org.tr sitesinden bilgilere ulaşılabilir. BDDK yaptığı açıklamada “alımların, işssizlik oranlarının düşürülmesine katkı sağlayacağı düşülmektedir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir