Anasayfa / Kredi Kartları / BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır? Üye İş Yeri Nasıl Olunur?

BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır? Üye İş Yeri Nasıl Olunur?

 Son yıllarda  özellikle büyük firmaların en çok başvurduğu bir ödeme şekli olan BKM express ile daha güvenli ve kolay ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin dilinde olan ve bazı kişiler tarafından tam olarak anlamı bilinmeyen BKM express ne demek?

BKM express , intenet aracılığı ile yapılan alışverişlerde kart bilgileri girilmeden ve hiçbir işyeri veya firma ile paylaşmadan, Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan hızlı ödeme yapabilmenizi sağlayan ücretsizve güvenli ödeme sistemidir. Bu şekilde her yıl milyonlarca kişi intenetten alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor.

BKM Express Nasıl Çalışıyor?

 BKM express ücretsiz olarak çalışır. İntenetten alışveriş sırasında e-posta adresi ve şifrenizle giriş yaparak kayıtlı olan tüm kartlarınızdan seçim yapıp kolayca ödeme yapabilirsiniz. 

 BKM express’in kullanımı oldukça kolay ve çok güvenli olmasından dolayı tercih sebepleri arasında gösteriliyor. Ayrıca kartlarınızı tanımlarken kart numaranızın tamamını ve son kullanma tarihini tekrar girmenize gerek yoktur. 

Tavsiye :  Passolig ile Market’te 20TL İade Şartları Neler, Kampanya Detayları

Üye İş Yeri Nasıl Olunur?

Alışveriş yaparken kredi kartı ve banka kartlarınızı BKM Express’e kaydeddikten sonra yanınızda tüm kartları taşımanıza gerek kalmayacak. Kısacası tüm kartlarınızı tek yerde toplamanız demek BKM express fırsatı demektir. Banka kartı ve kredi kartı sahibi olan kişiler üyelik için bu işlemleri yapmaları gerekir.  BKM express’in faydalarından yararlanmak için herhangi bir komisyon ücreti ödemezsiniz. Sizlerin sanal POS’unuzun mevcut olduğundan dolayı ayrıca POS başvuru sürecine ihtiyacınız kalmayacak.

 Ayrıca önemli bir detay sitenize gelen üye müşterileriniz kart bilgilerini girmekten asla çekinmeyerek alışverişlerine devam edebilecekler. Hem kullanıcı hemde üyeler bakımından son derece pratik ve düzenli bir ödeme sisitemi olan BKM express ile hayat daha kolay olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir