Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Burgan Bank Avantajlı Konut Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank Avantajlı Konut Kredisi Faiz Oranları

Müşteri ilişkilerinde son yıllarda hızlı bir şekilde basamakları çıkmaya başlayan Burgan Bank konut kredisi kampanyasında çeşitli faiz oranlarını tüketicilere sunmaktadır.

Yeni bir ev sahibi olmak ve kira ödemek yerine kendi evinin sahibi olmak oldukça önemli bir meseledir. Zira son yıllarda gayrimenkul piyasasında yaşanan fiyat artışları ve buna dayalı olarak artan kiralar birçok kişiyi maddi açıdan zorlamaktadır. Bu yönden mantıklı bir davranış olarak bankalardan konut kredisi almak doğru bir seçimdir. Konut kredisi uygulamasında bankaya vade süresi boyunca belirli bir taksiti ödersiniz ve vade sonunda konutun sahibi olursunuz. Böylelikle sanki kira öder gibi kendi evinizin sahibi olabilir veya yeni bir eve taşınabilirsiniz. 

BURGANBANK’TAN AVANTAJLI KONUT KREDİSİ

Türkiye’nin son yıllarda başarılarını ortaya koyarak kendisini kanıtlayan bankası Burgan Bank, konut kredisi uygulamaları kapsamında da çeşitli avantajları ortaya koymakta ve ev sahibi olma hayalleri kuranları, evlerine kavuşturmaktadır. Krediyi değerlendirmek üzere hesaplamaları şu şekilde gerçekleştirebiliriz:

KREDİNİN DETAYLARI:

Kampanya kapsamında maksimum vade süresi 120 aydır.

120 aylık vade seçenekleri içerisinde faiz oranları, müşterinin vade tercihine göre değişiklik göstermektedir.

Tavsiye :  QNB Finansbank’tan Telefonda 10.000 TL Anında Kredi Kampanyası

Kampanya 30 Eylül’e kadar devam edecektir.

KREDİNİN HESAPLAMASI

Burgan Bank’tan Konut Kredisi kampanyası kapsamında 100 bin TL tutarında konut kredisini 24 ay vade ile kullanmayı tercih edecek olursanız uygulanacak olan faiz oranı %1.34’tür. Bu vade seçeneği ve faiz oranı ile hesaplama yaptığımızda bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 4 bin 900 TL’dir. Bu kredi için 185 TL ipotek tesis ücreti, 500 TL tahsis ve 1.000 TL ekspertiz ücreti ödemek gerekir. 

Yine aynı kampanya kapsamında 100 bin TL’yi 48 ay vade ile alacak olursanız uygulanacak olan faiz oranı %1.32’dir ve bu durumda bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 2.826 TL olarak gerçekleşecektir. 500 TL tahsis, 185 TL ipotek tesis ve 1.000 TL ekspertiz ücreti ödenmesi bu kredi için de gereklidir.

BAŞVURULAR

Kredi başvurularında alınabilecek olan maksimum kredi tutarının ekspertiz bedelinin maksimum %80’i kadar olabileceği unutulmamaldır.

Başvurular doğrudan şubelerden gerçekleştirilebilecek olup;

T.C. kimlik belgesi

Gelir durumunu gösterir belge

Alınacak olan konuta ilişkin tapu ve ikametgah gösterir belge ile yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir