Anasayfa / Gündem / Cardfinans Atlas Global Kampanyası

Cardfinans Atlas Global Kampanyası

Kredi kartları, bankaların tüketicilere sağladıkları anlık olarka borçlanma sağlayan finansal araçlardır. Kişi kredi kartı sahibi olarak yapacağı alışverişlerde ve ödemelerde dilerse otomatik olarak bankaya borçlanarak harcama yapabilmektedir. Bu sayede de taksitli alışveirş yapabilme şansı ortaya çıkmaktadır. Tüketiciler bu kapsamda yaptıkları alışverişlerde taksitlendirme olanaklarından faydalanarak ödeme yüklerini hafifletmektedirler. Bu taksitlendirme olanağının yanı sıra, tüketiciler kredi kartı kullanımlarında para puan toplayarak daha sonraki alışverişlerini bedavaya getirebilmektedirler, miller toplayarak uçak bile satın alırken avantajlara sahip olabilmektedirler, diğer kampanya ve çekilişlere katılarak bankadan hedieyeler ve promosyonlar alabilmektedirler.

Bankalar açısından da en yüksek gelir olanağı kredi kartlarından ortaya çıkmaktadır. Kredi kartı kullanan tüketici dönem sonunda bankaya geri ödemesini belirli bir faiz oranı ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de bankalar en çok gelir elde ettikleri bu finansal aracı tüketicilere kullandırırken, harcamaya teşcik etmek adına birçok kampanyayı sunarlar. Bu kampanyalar ihtiyacı olan tüketiciler için oldukça avantajlı olmakla beraber, banka için de avantaj ortaya çıkarmaktadır.

QNB FİNANSBANK’TAN CARD FİNANS’A ÖZEL UÇURAN KAMPANYA!

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan ve yakın zamanda Katar Ulusal Bankası ile birleşen QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu avantajlı özellikleri ile Card Finans kartına özel birçok kampanya uygulamaktadır. Bu kapsamda son dönemde uygulanan Atlas Global kampanyası, kart kullanıcılarına uçuşları için önemli bir harcama teşviği sağlamış durumdadır.

Tavsiye :  Refinansman Nedir? Refinansman Yapan Banka ve Faiz Oranları

ATLAS GLOBAL HARCAMALARINA ARTI TAKSİT

Yeni kampanya kapsamında qnb finansbank cardfinans kredi kartı kullanıcıları cardfinans atlas global kampanyası aracılığı ile yapacakları harcamalarda ekstra 4 taksit imkanına sahip olabilmektedirler.

Card Finans ile Atlas Global web sitesi, atlas global çağrı merkezi ve yetki sahibi acentelerden yapılacak olan harcamalarda Finansbank POS’larına özel ekstra 4 taksit imkanı bulunmaktadır. 

Kampanya kapsamında para puanlar kullanılamamaktadır.

CARD FİNANS BAŞVURUSU:

Card Finans kredi kartı kullanarak kartın tüm avantajlarından faydalanmak istiyorsanız şimdi siz de en yakın QNB Finansbank şubesine giderek cardfinans kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilir, binlerce kampanya ve avantajdan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Başvurularınızı ayrıca Finansbank çağrı merkezi ve intenet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile de hiçbir belge ibraz etmeksizin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir