Anasayfa / Kredi Kartları / Denizbank 72 Ay Yapılandırma 2017

Denizbank 72 Ay Yapılandırma 2017

Son yıllarda bankaların intenet ve mobil uygulamalar aracılığı ile bankacılık hizmetlerini geliştirmeleri ile beraber geniş bir kitle artık bankaların kredi ve kredi kartı müşterisi olarak hizmet almaktadır. Özellikle dalgalı ekonomik dönemde ve artan ihtiyaçlar nedeni ile finansal açıdan çokça ihtiyacı olan tüketiciler bankalardan bu anlamda sık sık finansal kaynak talep etmektedir.

BÜTÇE DURUMUNA DİKKAT!

Sayfa İçerikleri

Kredi ve kredi kartı kullanımlarında tüketicilerin en çok dikkat etmeleri gereken mesele bütçe durumudur. Zira eğer kullanılan kredi ve kredi kartı limiti sonucunda ortaya çıkacak olan borcun geri ödenmesi için yeterli olmayan bir bütçe söz konusu ise bu durumda geri ödeme sürecinde güçlükler yaşanabilmektedir. Bu anlamda kredi kullanmadan önce mutlaka gelir durumuna göre karar alınmalı, kullanım sürecinde geri ödemelere yüksek ölçüde dikkat edilmelidir. Aksi halde bankalar kredi notunun düşürülmesinde etkili olmakta ve uzun süre geri ödenmeyen borçlarda ise tüketiciyi temerrüde düşürerek yasal takibe almaktadır. Bu süreçlerin her biri ilerleyen dönemdeki kredi ve kredi kartı başvuruları üzerinde oldukça olumsuz etkisi olmaktadır.

Tavsiye :  Kredi Kartıyla Güvenli Alışveriş Yapma İpuçları

YAPILANDIRMA TALEP EDİN

Eğer sonradan bozulan gelir durumunuz nedeni ile ödeyemediğiniz kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa yapılandırma yasası aracılığı ile borcunuzu yapılandırabilmeniz mümkün. Ödeyemediğiniz borcunuz için bankaya başvurarak 72 aya kadar yapılandırma talep edebilir, kredi kartı borcunuzun anapara tutarına belirli bir faiz uygulanarak yeniden taksitlendirilmesini isteyebilirsiniz.

DENİZBANK 72 AY YAPILANDIRMA

Denizbank’ın bireysel müşterisi olarak kullanmakta olduğunuz kredi kartınızın borcunun geri ödenmesinde eğer güçlükler ile karşılaşıyorsanız ve geri ödeyemiyorsanız bu durumda size en yakın Denizbank şubesine giderek denizbank kredi kartı yapılandırma başvurusu yapabilirsiniz.

Yapacağınız başvuru sonucunda denizbank kredi kartı 72 ay yapılandırma sürecini başlatacaktır. Banka bu kapsamda liste faiz oranları arasından durumunuza uygun olan faiz oranını uygylayacaktır ve siz de belirli bir vade süreci boyunca borcunuzu eşit taksitlerle ödeyebileceksiniz. Ayrıca kredi kartı yapılandırma başvurunuzu 0850 222 0800 nolu telefonu arayarak denizbank telefon bankacılığı aracılığı ile de yapabilirsiniz. İlgili bonus kartınızı yapılandırmaya alma süreci için geç kalmayın ve takibe alınmadan başvurunuzu yapın. Aksi halde yasal takibe alınan kredi kartları için yapılandırma yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir