Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi Kampanyası

Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi Kampanyası

Çeşitli bankalara olan kredi borçlarınızı tek bir bankada toplamak ve küçük taksitlerle geri ödemek için Denizbank’ın borç transfer kapatma kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Bankaların tüketicilere sundukları finansal kaynaklar olarak krediler, zamanında ödenmedikleri takdirde kişilere çeşitli olumsuzlukları getirmektedir. Bunlar arasında ilk sırada kara liste sorunu ve yasal takip süreçleri yer almaktadır. Temel olarak bu sorunlarla karşılaşmamak için kredi kullanmadan önce bütçe hesaplamalarının dikkatli yapılması gerekmektedir. Alınacak olan kredinin taksitleri ve faiz oranı ile vade süresi bu anlamda büyük önem arz etmektedir.

KREDİ KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kredi kullanmadan önce tüm bankaların kredi olanaklarını birer altenatif olarak ele almak gerekir. Çünkü her bankanın kredi uygulaması ve sundukları avantajlar birbirinden farklıdır. Vade süresi, faiz oranı ve kredi tutarı sizin için en uygun olan ve geri ödeme şartları en uygun olan kredi altenatifini tercih etmeniz gerekir. Aksi halde geri ödeme konusunda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. 

Çeşitli bankalardan aldığınız birçok kredi borcunuz var ise ve eğer geri ödeme konusunda zorluklar ile karşı karşıya kalıyorsanız bu durumda borç kapatma kredisi olanaklarından faydalanabilir ve tüm borcunuzu tek bir bankanın tek bir vadesi ve faiz oranı üzerinden daha rahat bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca eğer kendi bankanız bu konuda arzuladığınız geri ödeme şartlarını sağlamıyorsa o halde borç transferi yaparak daha avantajlı kredi olanağı sağlayan bir bankadan bu anlamda faydalanabilirsiniz.

Tavsiye :  İş Bankası 25.000 TL’ye Kadar Anında Kredi Kampanyası Başvuru Şartları

DENİZBANK’A EMEKLİLİK MAAŞINIZI VE BORÇLARINIZI TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ

Son yıllarda sunduğu bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin ve tüketicilerin birçok ihityacına yanıt veren Denizbank’tan Broç Transferi kampanyası kapsamında faydalanarak emekli maaşınızı ve tüm borçlarınızı taşıyabilirsiniz. 

-Bankanın borç transferi için sunduğu krediden faydalandığınızda uygulanacak olan faiz oranı %1.18’dir ve 3 ile 48 ay arasında vadelendirilebilmektedir.

-Kefilsiz olarak transfer krediden faydalanabilirsiniz.

-Bankaya emeklilik maaşınızı taşıyarak, maaş müşterisi olabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Şubelerden yapılacak olan başvurunuz için; Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formu, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge ve son dönemde alınmış fatura veya ikametgah belgesini bankaya ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu belgeler ile bankaya başvurunuzu yaptıktan sonra çok kısa süre içerisinde başvuru işlemleriniz ve kredi onayınız sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir