Anasayfa / Kredi Kartları / DenizBank Taraftar Kart Özellikleri

DenizBank Taraftar Kart Özellikleri

Bankalar, çeşitli müşteri kitlelerini birbirinden ayırarak sundukları olanakları bu kapsamda çeşitlendirmekte ve ürün farklılaştırma yolunda gitmektedir. Bu kapsamda meslekler grupları, emekliler, seyahat etmeyi sevenenlere ve çeşitli gruplara özel olarak uygulamalar sağlanmaktadır. 

FUTBOL FANATİKLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

Sayfa İçerikleri

Son dönemlerde bankaların sıklıkla uyguladıkları spesifik bir ürün farklılaştırılması da futbol taraftarlarına yönelik olarak olmaktadır. Çünkü Türkiye’de futbol geniş bir kitle için çok büyük bir yer tutmaktadır. Futbol tutkusu ile takımını her alanda desteklemek isteyen fanatiklere özel imkanlar tanıyan taraftar kartları ile birçok avantajlar elde edilebilmektedir.

DENİZBANK TARAFTAR KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

Denizbank, Türkiye’nin büyük futbol takımlarına özel kredi kartları ile hem kredi kartının fiziksel tasarımınde çok özel bir çizgiyi yakalamıştır hem de bu taraftar kartları ile sunduğu özellikler ile önemli ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bu yönden denizbank taraftar kartı Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor ve daha birçok takıma yönelik özel avantajlara sahip kartlar sunmaktadır.

Tavsiye :  Bankaların Kredş Kartı Taksitli Nakit Avans Limitleri ve Faiz Oranları

-Kartlar bonus özellikli olup, Bonus’un tüm avantajlarından faydalanabilmek mümkündür.

-Ödeme olarak denizbank taraftar kartı aidatı yıllık olarak 79 TL’dir veek kartlar için de 39,5 TL olarak uygulanmaktadır.

-Bu kartlardan yapılacak olan nakit avans kullanımlarında %1.84 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Asgari ödeme tutarı kart limitine göre farklılık göstermekte olup %25 ile %40 arasında değişmektedir.

-Taraftar kart ile takımınızın resmi mağazasında yapacağınız alışverişlerde özel indirimler kazanır, antrenmanlara katılma şansı elde edebilir, takımınızın maçlarına ücretsiz bilet kazanabilirsiniz.

BAŞVURULAR

Denizbank’ın birbirinden ayrıcalıklı özelliklere sahip taraftar kartlarından faydalanmak ve takımınıza yönelik sağlanan birçok avantajdan ve Bonus dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak için taraftar kartı başvurularınızı Denizbank resmi web sitesinde yer alan Kredi Kartları sekmesinden TaraftarCard’ı seçerek kolaylıkla bireysel olarak yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir