Anasayfa / Esnaf Kredisi / Denizbank’tan Esnafa En Hızlı Kredi

Denizbank’tan Esnafa En Hızlı Kredi

Denizbank, her geçen gün birbirinden yeni kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Her işte çalışan vatandaşın durumunu göz önünde bulunduran Denizbank, buna göre de önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Hafta boyunca çalışan, kendisine bile vakit ayıramayan emekçiler için Denizbank, hızlı krediler sağlamaktadır.

Denizbank, ticari hayatın olmazsa olmazları olan esnafları da düşünmektedir. Belirli zamanlarda ve belirli koşullarda esnaflarımız da finansal sıkıntılar yaşayabilmektedir. Meydana gelen birtakım borçlar, işyerinde yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı ciddi masraflara yol açabilmektedir. Burada içeriğimizde Denizbank en hızlı kredi başvurusu detaylarına yer vereceğiz.

Denizbank esnaf kredisi

Denizbank, esnafların ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmek için taksitli ticari kredi fırsatı sunmaktadır. Banka burada esnaflar için bütçeye uygun ödeme fırsatları sunmaktadır. Esnaflarımıza kolaylık sağlayacak bu kampanya 80.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları gidermeye yönelik. İşyeri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 48 ay vade ile eşit taksitlerle ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Ticari Kurtaran Hesap ise bankanın sunduğu bir diğer avantajdır. Bu hesap, mevduat hesabınızda nakit olmadığı zaman kullanabileceğiniz bir hesaptır. Faiz günlük olarak hesaplanır ve ay sonu hesap ekstresi düzenlenir.

Tavsiye :  İş Yeri Açma Kredisi

Hızlı kredi başvuru

Hızlı kredi başvurusu SMS başvurusu için ESNAF yaz, boşluk bırak ve T.C. kimlik numaranı 3280’e gönder.

Denizbank resmi sitesi, İntenet Bankacılığı, Facebook sayfası veya Denizbank ATM’lerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Kredi için gerekli belgeler nelerdir?

Esnaf hızlı kredi alabilmek için gerekli belgeler arasında;

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

İmza beyannamesi,

Oda kayıt belgesi,

Son 2 yıla ait vergi levhası,

Son 2 yıla ait hesap defteri,

Mal varlığı (tapu) yer almaktadır.

İşlenmiş ağır suç durumunda banka krediyi reddedebilmektedir. Bunun yanında kefil şartı da aranabilmektedir.

Esnaflar için sunulan kurtarıcı kampanyalar

Denizbank’ın esnaflar için sunduğu bir diğer avantajlı kampanya ise, İşletme Kart. Hem krediye hem de karta tek bir kart ile ulaşmak İşletme Kart ile mümkün. Bu kart ile esnafların kredi kartı taşımasına gerek kalmamaktadır.

Taşıt tanıma sistemi

Akaryakıt harcamalarını kontrol altına alabilmek için uygulanmakta olan bir sistemdir. Taşıt tanıma sistemine katılmak için TTS yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndermek yeterli olmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir