Anasayfa / Personel Alımları / Devlet Demir Yolları ( TCDD ) İşçi Personel Alım ilanı Yayınlandı

Devlet Demir Yolları ( TCDD ) İşçi Personel Alım ilanı Yayınlandı

2017 yılı Devlet demir Yolları Personel Alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda talepler ve arzlar İŞKUR tarafından belirlenecek.

Devlet Demir Yolları,  eski hükümlü ve işçi alımına devam ediyor. 2017 yılı içerisinde alınacak olan eski hükümlüler TCDD bünyesinde çeşitli kademelerde yerleştirilecekler. Bu kapsamda eski hükümlülerin istihdam edilmesi amaçlı çalışmalar kapsamında ihtiyaç olan kurum ve kuruluşlar, İŞKUR kanalıyla eleman alımı yapabilecekler. Talepler İŞKUR tarafından listeler halinde belirlenecek olan adaylar, istenen belgeleri tamamladıktan sonra TCDD intenet sitesinde yayınlanan formu doldurarak, başvurularını en geç 14 Mart 2017 mesai bitimine kadar TCDD Genel İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan kaynakları Daire Başkanlığı’na 1 adet fotoğraf ile elden teslim edecekler. Belgeleri elden teslim etmeyenler sözlü sınava alınmayacağı gibi başvuruları kabul edilmeyecek.

Tavsiye :  20 Bin Öğretmen Ataması Branş ve Kontenjan Dağılımı Nasıl Olacak

Şartlar;

Başvuru sırasında adaylardan istenen tek şart eski hükümlü olmak. İstenen belgeler ise, öğrenim belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydında bulunan mahkemeden alınmış mahkeme kararı, askerlik belgesi, eski hükümlü belgesi ve sağlık raporu. Başvuru şartlarını yerine getiren hükümlüler, 28 Mart tarihinde sözlü sınava tabi tutulacaklar. Hak kazanan hükümlüler işe başladıkları 4 deneme süresinde çalışacak. 
FORM VE BELGELER İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir