Anasayfa / Gündem / 2018 Döviz Çekilen Bankamatikler ( Dolar veya Euro Çekilen Banka Atm’leri Hangileri? )

2018 Döviz Çekilen Bankamatikler ( Dolar veya Euro Çekilen Banka Atm’leri Hangileri? )

ATM’ler müşterisi olduğumuz bankaların bize sağladığı önemli kolaylıklardan birisidir. Her köşe başında artık bulunabilen ATM’ler aracılığı ile anında nakit temin edebilmek ve para transfer ederek, ödemelerimizi gerçekleştirebilmek mümkündür. Ayrıca bankaların bu ATM noktaları döviz işlemlerimizi de kolaylaştırmaktadır. Bankaların kurduğu dolar çekilen atmler sayesinde yerli paramızı anında dövize çevirebilmemiz mümkün olabilmektedir. Hem dolar veren atmler hem de euro veren atmler şimdilik belirli noktalar da olsa da yine de işlemlerimiz için büyük bir kolaylık sunmaktadır.

döviz veren banka atmleri 

Sayfa İçerikleri

HSBC Bankası döviz çekme işlemleri sağlayan ATM’lere sahiptir. Üzerinde döviz işareti bulunan ATM’ler aracılığıyla anında dolar veya euro çekebilirsiniz. Garanti Bankası da anında döviz sağlayan bankacılık işlemlerini sunan ATM’lere sahiptir. En fazla 1500 TL ederinde döviz sağlayan Garanti Banka ATM’lerinden para dönüştürme işleminizi kısa sürede yapabilirsiniz. TEB şubelerinde eğer döviz hesabına sahipseniz günlük limit ederi kadar döviz çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank belirli ATM2lerinde bu hizmeti müşterilerine sağlayarak euro çekilen atmler arasında yer almaktadır. Vakıfbank ise belirli bir çıta aralığında döviz çekilmesine olanak sağlamaktadır. En az 50 en fazla 1000 dolar/euro çekme hakkı tanıyan ATM’leri bulunmaktadır. İş Bankası ülkemizde döviz işlemi yapan ATM sayısı en fazla olan bankadır. 50-1000 dolar veya euro çekme işlemi sunan İş Bankası’nın ATM’lerindeki döviz işareti ile işlemi yapabileceğinizi anlayabilirsiniz.

Tavsiye :  Evde Bakım Parasını Kimler Alabilir? Başvuru Şartları Nelerdir

DÖVİZ ÇEKME İŞLEMİ İÇİN

Bu işlemi yapabilmeniz için bankaların çoğunluğu sizden döviz hesabına sahip olmanızı beklemektedir. Bu hesaba sahip iseniz online olarak da paranızı anında dövize dönüştürebilir kuru takip ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Ayrıca bu hesabınız varsa belirtilen ATM noktalarından da anında para çekebilir, para yatırabilir, transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir