Anasayfa / Gündem / Düşük Faizlerle En Uygun İhtiyaç Kredisi Enpara’da

Düşük Faizlerle En Uygun İhtiyaç Kredisi Enpara’da

Teknolojik gelişmeler ve intenetin yaygınlaşması ile birlikte bankacılık sektörü de çok büyük gelişmeler yaşadı. Bu kapsamda özellikle şubesiz bankacılık hizmetlerinin yaygınlaşması ve bankaların yalnızca resmi web siteleri aracılığı ile değil mobil uygulamalar aracılığı ile de sağladıkları kredi olanaklarından faydalanan müşteriler birçok kolaylığa sahip olmaktadır. Artık kredi başvuruları ve kredi tahsis süresi maksimum bir gün bazen çok daha kısa sürmektedir. Bu sayede de tüm acil ihtiyaçlara yanıt bulunabilmektedir.

QNB FİNANSBANK’TAN ENPARA UYGULAMASI

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmetini sağlayan Enpara aracılığı ile akıllı telefonunuzda intenet bağlantısı olduğu müddetçe birçok bankacılık işlemini anında gerçekleştirebilmektesiniz. Para havale, EFT, fature ödemeleri, birikim hesabı kullanımı ve kredi başvurularınızı anında enpara mobil uygulama aracılığı ile yapabilmektesiniz.

ENPARA’DAN DÜŞÜK FAİZLERLE EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil nakit ihtiyacı olan Enpara müşterileri, Enpara mobil uygulaması aracılığı ile anında kredi başvurularını yaparak bu avantajlı faiz oranlarından ve özel vade seçeneklerinden faydalanabilmektedirler. Bu kapsamda enpara kredi başvursu işleminizi Enpara mobil uygulamasının sol bölümünde yer alan menü sekmesindeki “KREDİLER” seçeneğine dokunarak anında gerçekleştirebilirsiniz. 

Tavsiye :  Tasarruf Düşmanı Harcamalar Nelerdir? Uzak Durulması Gereken Harcamalar

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Alacağınız krediye yönelik enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları vade seçeneğinize göre %1.39 ile %1.49 arasında değişmektedir.

3-12 ay vade seçeneği için %1.49

13-24 ay vade seçeneği için %1.48

25-36 ay vade seçeneği için %1.43

36-48 ay vade seçeneği için %1.39 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bu kapsamda da Enpara aracılığı ile alacağınız 10 bin TL tutarındaki 48 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi için %1.39 faiz oranı uygulanırken bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 243,51 TL olacaktır. Bu kapsamda bankaya vade sonunda yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 11.688,64 TL olarak gerçekleşecektir.

ENPARA MÜŞTERİSİ OLMAK

Eğer siz de enpara bireysel müşteri başvurusu yapmak ve enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Enpara’nın resmi web sitesine giderek bireysel müşteri başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka başvurunuzdan sonra sizinle iletişime geçerek, hesap kartınızı ve Enpara’nın avantajlarını tanıtmak üzere ziyaretinize gelecektir. Uygulama aktivasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra anında Enpara’nın tüm avantajlarından faydalanabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir