Anasayfa / Bilgi / Düşük Faizli Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Düşük Faizli Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Yeni ev sahibi olma planı yapan kişiler kira veya ev satın alma masraflarının yanında, eşya masraflarını da göz önünde bulundurmalıdır. Beyaz eşyaların kaliteli ve uzun ömürlü olması çok büyük bir öneme sahiptir. Bunun yanı sıra artık orta kalitede beyaz eşyalar bile yüklü masraflara yol açabilmektedir. Bu durumda da tüketici maddi ihtiyaçlarını beyaz eşya kredisi veren bankalar ile karşılayabilmektedir.

İhtiyaçlar doğrultusunda, bütün beyaz eşyalar bu bankaların kredileri ile temin edilebilmektedir. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla tüketicinin bütçesine uygun geri ödeme imkanı sağlanmaktadır.

HANGİ BANKALAR BEYAZ EŞYA KREDİSİ SAĞLAMAKTADIR?

Anadolu Bank beyaz eşya kredisi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle de yeni evlenecek çiftler için düğün kredisi finanse ederek dikkatleri çekmiştir. Düğün kredisi adı altında beyaz eşya kredisi de dileyen müşterilere sağlanmaktadır. 50.000 Türk Lirası’na kadar olan bütün beyaz eşya ihtiyaçları için kredi sağlanmaktadır.

48 aya kadar vade seçeneğiyle bu krediye sahip olunabilmekte ve yüzde 1.41 aylık faiz uygulaması yapılmaktadır. Kredi başvurusu 444 55 50 müşteri hizmetlerinden veya banka şubesinden gerçekleştirilebilmektedir.

Tavsiye :  Kredi Kartı Güncel Ekstresi Öğrenme

Şekerbank¸ özellikle de tarım ve hayvancılık sektöründe sağladığı kredi olanaklarıyla büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ancak son zamanlarda yeni evlenecek çiftler için de ayrıcalıklı krediler finanse ediliyor. Evlilik kredisi kampanyasında masrafsız düşük faiz oranlarıyla kredi sağlanmaktadır. Yüzde 1.13 faiz oranlarıyla bu imkan sağlanmaktadır.  Ürünlerin A sınıfı olması gerekmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvuruları için şubeye teslim edilmesi gereken belgeler bankaya teslim edilmelidir.

İş Bankası beyaz eşya kredisi finanse etmektedir. Bankanın anlaşmalı olduğu yerlerden yapılan alışverişler için kredi temin edilir. Alınacak ürünün faturası düzenlenmeden hemen önce bankaya başvuruda bulunulmalıdır. Kredi başvurusunda bulunacak tüketicinin gelir belgesi, fatura ve nüfus cüzdanını getirmesi gerekiyor.

BEYAZ EŞYA KREDİSİ NASIL FİNANSE EDİLMEKTEDİR?

Kredi başvurusu gerçekleştirilirken bankalara ilişkin detaylı bilgiler alınmalıdır. Çünkü bazı bankalar sadece anlaşmalı olduğu mağazalardan temin edilen beyaz eşyalar için kredi sağlamaktadır. Bunun yanında alışverişler için 9 aya kadar taksit yapılabilmekte ve bu olanak için de kredi kartı kullanılmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir