Anasayfa / Bilgi / E-turuncu Hesap’ta 1 Yıllık Hoş Geldin Faizi!

E-turuncu Hesap’ta 1 Yıllık Hoş Geldin Faizi!

Bankalar, müşterilerinin parasını işletmek ve onlara faiz kazancı sağlayacak altenatifler sunmaktadır. Burada tüketiciler elindeki tutarı banka ile koruma altına alabilmektedir. Bunun yanında bu birikim banka tarafından bir faiz oranıyla işletilir ve gelir elde edilir. Bankalar bu işlemi ‘’Vadeli Mevduat Hesabı’’ adı altında gerçekleştirmektedir.

Bankacılık işlemleri, intenet ağının yaygınlaşmasıyla birlikte hızlanmıştır. Özellikle de vadeli mevduat hesabında artık anlık takip yapılabilmektedir. Bunun yanında vade süresi dolmadan harcama ve yatırım yapılabilmektedir. Daha fazla müşteriyi bünyesinde bulundurmak isteyen bankalar, hoş geldin kampanyalarıyla ilgiyi üzerine çekmektedir.

Ing Bank E-Turuncu Hesap

ING Bank e-Turuncu hesapta TL ve döviz birikimlerinizi 1 yıl boyunca hoş geldin faizi ile yapın. Hoş geldin faiz oranı banka tarafından piyasa durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla birikimleriniz bu anlamda değerlendirilmektedir.

Ancak burada ING Bank, dijital kanalları kullanarak avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Tam 1 yıl boyunca da herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti veya EFT/Havale ücreti ödenmemektedir.

Tavsiye :  2018 Havale Ücretleri Ne Kadar?

Faiz kazancı günlük olarak hesaba geçmektedir ve bu sayede müşteri, istediği zaman para transferi yapabilmektedir. Hesap kartıyla da olduğu gibi ATM’lerden veya intenet bankacılığından transfer yapılabilmektedir.

E-Turuncu Hesap’ta banka tarafından 1 yıl süreli hoş geldin faizi yüzde 13.5’tir. Ancak 1.000.000 TL ve üzeri yatırımlar da, 1.000.000’dan sonraki bütün tutarlar için yüzde 4 faiz uygulanmaktadır.

12 ay vade süresiyle uygulanan bu faiz oranları, genel piyasanın durumu ve yatırılan miktara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Dövizlere göre faiz oranı değişkenlik göstermektedir

Hoş geldin faiz oranı Amerikan Doları için %4 olmakla birlikte Euro için %1.5’tir. Ing turuncu hesap kullananlar hoş geldin faizi kampanyasıyla sadece faizle ciddi paralar kazanmaktadır.

ING Bank, e turuncu hesap açma işlemini banka şubesinden gerçekleştirebilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir