Anasayfa / Konut Kredisi / Emlak Konut 2019 Ertelemeli Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı

Emlak Konut 2019 Ertelemeli Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı

Emlak Konut GYO nun başlattığı 2019 ertelemeli faizsiz kredi hakkında detaylı bilgileri sizin oluşturduk.

Ülkemizde son yıllarda yüksek oranlarda gelişen emlak sektörü gayrimenkul piyasasını hareketlendirmiştir. Gayrimenkul piyasasındaki bu artış gayrimenkul fiyatlarında artmalara sebep olmuştur. Bu yüzden konut kiralarında da aşırı artışlar meydana gelmiştir. Gayrimenkul piyasasının gelişmesiyle eski konut anlayışı ortadan kalkmış gökdelen diye tabir edilen yüksek binalar ve A Plus adı altındaki akıllı binalar yapılmaya başlanmıştır. Bu tarz yapılaşmaların olduğu bölgeler çevresinin de değerini yükselterek standart durumdaki yeni ya da yeni olmayan binaları bile etkileyerek fiyatlarında ciddi artışlar meydana getirmektedir.

Bu bağlamda ellerindeki tasarrufları konut sahibi olarak değerlendirmek isteyen tüketiciler için bankalar konut kredileri sunmaktadırlar. Konut Kredileri yüksek miktarlarda krediler oldukları için uzun vade sürelerine sahiptirler. Ayrıca konut kredisi çektiğinizde faiz oranları ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisine göre daha uygun faiz oranlarına sahiptir. Bankalar çeşitli dönemlerde avantajlı kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin ev sahibi olmalarında yardımcı oluyorlar.

Ayrıca ülkemizde faaliyet gösteren köklü bir firma olan Emlak Konut Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı kaliteli projeleri ve uygun ödeme avantajlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok ilde yaptıkları konutlarla adından söz ettiren Emlak Konut Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı projelerine sahip  olmak isteyenlere avantajlı ödeme paketleri de sunuyor.

Tavsiye :  Burgan Bank 50.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Emlak Konut Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığının Türkiye’de üç ilde başlattığı (İstanbul, Ankara ve Denizli) toplam 22 adet konut projesinin satışları başlatıldı. Proje kapsamında kampanyadan dolayı Emlak Konut GYO ilk ödemeleri 2019 yılında tahsil etmeye başlayacak. Sizde kampanyadan faydalanmak için 2+1, 3+1 ve 4+1 konseptindeki dairelere 2019 ertelemeli ödemelerden faydalanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapmalısınız.

Proje kapsamında Emlak Konut Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı müşterilerine sunmayı planladığı daireleri firmaya ait olan wwwemlakkonut.com.tr adresinden inceleyerek fikir edinmeniz mümkündür. Projeye başvurabilmek için bankalarda olduğu gibi kredi puanınızın yeterli durumda olması gerekmektedir. Ayrıca 50 bin Türk Lirası değerinde ön ödeme yapılmalıdır ve bir yıl sonunda daire bedelinin %15 ini ödemiş olmaları gerekmektedir. Emlak Konut GYO’nun kampanyasına başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 31 Ekim 2017 dir. Daha detaylı bilgi için Emlak Konut’un çağrı merkezi olan 444 3 655 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir