Anasayfa / Esnaf Kredisi / En Uygun Kobi Kredisi Veren Bankalar [GÜNCEL FAİZ ORANLARI]

En Uygun Kobi Kredisi Veren Bankalar [GÜNCEL FAİZ ORANLARI]

Esnafların ihtiyaç duyduğu her türlü nakit ihtiyacı bankalar tarafından Kobi Kredileri aracılığı ile karşılanmaktadır. En uygun faiz oranları ile kobi kredileri hangileridir sizin için değerlendireceğiz. En Uygun Kobi Kredisi Veren Bankalar [GÜNCEL FAİZ ORANLARI] yazımızın devamında…

Ekonominin en küçük birimleri olan ve milli ekonominin kalkınması için temelde kalkınması gereken birimler olan KOBİ’ler çeşitli geliştirmelerini yapabilmeleri için nalit ihtiyacı duyarlar. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için bankalar kobi kredisi olanakları sunmaktadır. Ticari müşteri kazanımına önem veren bankalar, düşük faiz oranları ve avantajlı vade seçenekleri ile sundukları bu krediler ile esnafların nakit ihtiyaçlarına yanıt vermektedirler.

Genel olarak KOBİ kredileri için sunulan vade süresi maksimum 36 aya kadar olmaktadır ancak bazı bankalar bu vade süresini 48 aya kadar uzatabilmektedirler. Faiz oranları ise genel olarak %1.30 ile %1.60 arasında değişmektedir. Bu yönden oldukça avantajlı bir nakit kaynağı olarak değerlendirilebilecek olan KOBİ kredileri için bankalara başvurabilir ve işletmenizin tüm finansman ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Elde ettiğiniz finansmanı hammade alımı, üretim teçhizatı alımı ve tadilat için kullanabilir, sermayenizi arttırabilirsiniz.

BANKALAR VE SUNDUKLARI FAİZ ORANLARI

Akbank, esnaflara özel olarak sunduğu KOBİ kredisi için %1.30 faiz oranı uygulamakta ve 36 aya kadar vade seçeneği vermektedir. Bu kapsamda Akbank’tan alınacak olan 36 ay vadeli, 15 bin TL tutarındaki KOBİ kredisi için %1.30 faiz oranı uygulanmakta ve aylık geri ödenmesi gereken taksit tutarı ise 548 TL’dir. Vade sonundaki toplam ödeme ise 19.943 TL tutarında olmaktadır.

Tavsiye :  Esnaf Kefalet 500 Bin TL İşyeri 200 Bin TL Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Yapı Kredi Bankası’nın KOBİ kredisinde %1.40 faiz oranı uygulanmakta ve 36 ay vade süresi bulunmaktadır. Bu kapsamda bankadan 15 bin TL tutarında kredi kullanılması halinde aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 559 TL olmakta ve vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 20 bin 262 TL olarak gerçekleşecektir.

İş Bankası’nın KOBİ kredisi kapsamında uygulanan faiz oranı %1.54’tür ve 36 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir. İş Bankası’ndan alınacak olan 15 bin TL tutarındaki KOBİ kredisi için %1.54 faiz oranı uygulanmakta ve bu kapsamda da bankaya aylık geri ödenmesi gereken taksit tutarı ise 574 TL olarak gerçekleşmektedir. Vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 20 bin 822 TL’dir.

Bankaların şubelerine kurumunuza ait vergi levhası, muhasebe kayıtları, işletmenin ikametgah bilgileri ve iş yeri sahibinin T.C. kimlik bilgileri ile başvurarak kredinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir