Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / En Uygun İhtiyaç Kredisi Banka Kampanya Fırsatları!

En Uygun İhtiyaç Kredisi Banka Kampanya Fırsatları!

Bankalar tüketicilere finansal kaynak sağlayan kuruluşlar olarak bireysel ihtiyaç kredileri ile çeşitli nakdi ihtiyaçlara yanıt vermektedirler. Bu krediler arasından En Uygun İhtiyaç Kredisi Banka Kampanya Fırsatları! ise yazımızda.

Tüketicilerin çeşitli nakdi ihtiyaçlarına karşılık bankalar kredilendirme olanakları sağlamaktadırlar. Bu krediler temel olarak konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olmak üzere üç ana kategoride toplanmaktadır. Bu krediler aracılığı ile tüketiciler çeşitli ihtiyaçlarına yanıt bulmaktadırlar.

Bireysel ihtiyaç kredisi bu kredi uygulamaları arasında diğerlerine göre daha kısa vadeli, daha yüksek faiz oranlı ve daha düşük tutarlı olarak tahsis edilmektedir. Bu yönden bankalar tarafından da en sık kullandırılan kredi türü olan bireysel ihtiyaç kredisi, bankalar açısından yüksek risk taşıyan bir kredi türüdür. Başvuru açısından da diğer kredilere göre temin edilebilinmesi daha kolay olan bireysel ihtiyaç kredisi ile nakdi ihtiyaçlar, isteğe göre karşılanabilmektedir.

Bugün bankacılık sektöründe meydana gelen gelişmeler ve banka sayısının artması ile beraber, bu alanda kullanılabilecek bireysel ihtiyaç kredisi altenatifleri çoğalmış durumdadır. Bankalar sundukları kampanyalar ile birlikte de altenatifleri arttırmakta ve bu nedenle de tüketiciler en uygun bireysel ihtiyaç kredisi hangisi bulmak için araştırmalar yapmaktadır. Biz de sizin için en uygun ihtiyaç kredisi altenatiflerini sıraladık. İşte bunlardan bazıları:

ING BANK: Ing Bank, kredi notuna göre faiz oranı uygulama politikası ile yüksek kredi notu olanlara özel olarak çok düşük faiz oranlı bireysel ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bu kampanya kapsamında ING Bank’tan alınacak olan 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneği tercih edildiğinde %1.19 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu durumda da bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 912,62 TL olarak hesaplanmaktadır. Vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 11.002,32 TL’dir.

Tavsiye :  İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Kampanyası ile Uygun Faizli Kredi

İŞ BANKASI: Maaşını İş Bankası’ndan alanlara özel olarak sağlanan bireysel ihtiyaç kredisinde 12 ay vade seçeneği için %1,27 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kapsamda bankadan alınacak olan 10 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 918,17 TL’dir.

DENİZ BANK: Deniz Bank, Web’te Kredi kampanyası kapsamında alınacak olan 12 ay vadeli 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için %1.35 faiz oranı uygulamaktadır. Bu kapsamda da bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 923,67 TL’dir. Vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 11.134 TL’dir.

Şimdi siz de bu değerlendirmeler sonucunda dilediğiniz bankanın resmi web sitesine giderek en uygun bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir, ayrıca BU LİNK aracılığı ile diğer bankaların kredilendirme olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir