Anasayfa / Kredi Kartları / Enpara.com Ücretsiz Yapılan İşlemler Neler? Şirketler için Enpara Kullanılıyor mu

Enpara.com Ücretsiz Yapılan İşlemler Neler? Şirketler için Enpara Kullanılıyor mu

Enpara.com sayesinde Finansbank, kullanıcıları için ücretsiz işlem imkanı tanımıştır. Banka kullanıcıları için tanıdığı bu çok büyük imkan sayesinde önemli başarılar da elde etmiştir.

Firma tarafından uygulama iPhone cihazları için AppStore’de yayınlandı. Finansbank kullanıcısı olan ve Enpara sistemini aktif eden kullanıcılarda bu sistemi rahatlıkla kullanmaktadır. Finansbank kullanıcıları çok kısa bir süre içerisinde Enpara.com sistemine büyük bir ilgi gösterdi.

Android kullanıcıları ise Enpara.com sistemi yerine diğer mobil bankacılık uygulamalarını tercih etmektedir.

Enpara.com’u ben de kullanabilir miyim?

QNB Finansbank’ın ev sahipliğinde kurulan Enpara.com kullanıcılarına büyük bir güven vermiştir. Herhangi bir şekilde sıkıntı yaşanmamasıyla birlikte kullanıcılar uygulamaya yoğun ilgi göstermiştir.

Ne gibi dezavantajı var?

Finansbank’ın dışında işlem yapanlardan 15 TL ücret alınmaktadır. Yabancı para transferi işlem yapanlardan da aynı şekilde ücret alınmaktadır.

Ne gibi avantajları var?

Enpara.com kullanıcıları en büyük avantajı bankanın şubesinin bulunmaması ve intenet ortamı üzerinden bütün işlemlerin halledilmesidir. Bu her ne kadar güvensiz bir durum olarak görülse de Enpara.com adresi kullanıcılarına güven içinde hizmet vermektedir.

Hangi işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilirim?

QNB Finansbank kullanıcılarıyla yapılacak olan bütün işlemler ücretsiz bir şekilde bu adres üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ancak cep uygulamasıyla yabancı para transferi yapma, yeni talimat verme ve limit/güvenlik ayarları değiştirme uygulama dışındadır. Ancak bu özelliklerin de uygulamada yer alabilmesi için uygulama şuanda geliştirilmekte.

Tavsiye :  Kredi Kartı İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır? Kredi Kartı İptal Dilekçe Örneği

Nasıl hesap açtırabilirim?

Vadeli Enpara hesabı açmak için 10 TL’lik alt limit ücreti talep edilmektedir. Bunun dışında kullanıcının herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur.

Ne gibi işlemler yapabilirim?

Enpara.com adresi üzerinden en fazla 100.000 TL’lik bir para transferi yapılmaktadır. Bununla birlikte ATM’lerden Encard ile günlük en fazla para çekme limiti 7.500 TL’dir. Bunun yanı sıra kartsız olarak günlük para çekme limiti ise 1000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Bu kart üzerinden para yatırmak isteyen vatandaşlar ise QNB Finansbank ATM’lerinden en fazla 19.000 Türk Lirası para yatırabilmektedir. Bunun üzerinde yapılacak olan bir yatırım banka tarafından kabul edilmemektedir. Bundan dolayı da yatırım için bu hesabın pek kullanılmadığı ve tavsiye edilmediğini de söyleyebiliriz.

Şirketler için Enpara.com kullanılıyor mu?

Günümüzde artık şirketler de Enpara.com kullanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir