Anasayfa / Gündem / Enpara Finansbank ATM’lerinden Döviz Çekebilirmiyim? Günlük Döviz İşlem Limiti

Enpara Finansbank ATM’lerinden Döviz Çekebilirmiyim? Günlük Döviz İşlem Limiti

Finansbank tarafından getirilen bir yenilik olan enpara sistemi ile acil para ihtiyaçlarında müşteriler daha kolay ulaşma imkanına sahiptirler. Enpara oldukça avantajlı olduğundan dolayı en çok tercih edilen bir sistemdir. 

Enpara döviz işlemleri, para çekme işlemleri yapılır. Tüm bu işlemler ise enpara nın olduğu yerde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Enpara hesabı olanlar diledikleri an ücretsiz para çekme, para yatırma, EFT veya havale gönderme işlemleri, fatura ödeme, borç ödeme, Ücretsiz bir şekilde enpara döviz çekme veya yatırma işlemlerini ve kısacası tüm bankacılık işlemlerini enpara yoluyla daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde yapma imkanı bulurlar.

Enpara Günlük Döviz İşlem Limiti

Sayfa İçerikleri

Tavsiye :  Toki emekliye 300 TL taksitle ev kampanyası başlatacak

Enpara hesabı bulunanlar döviz işlemlerini kolaylıkla yapıyorlar. Günlük olarak döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirme hakkına sahipler. Ayrıca bir gün içerisinde 100.000 USD alt limit ve 250.000 USD üst limit döviz işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

 Enpara atmlerinden gün içerisinde para yatırma limiti iste 19.000 Türk lirası olarak belirlendi. 

Enpara Döviz Çekebilen Atm

Enpara bankacılık işlemlerini sıklıkla kullanan müşteriler bankacılık işlemlerini daha hızlı yapıyorlar. QNB Finansbank Atm’lerinden döviz çekebilir veya Türk lirası işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Finansbankalarından enpara müşterileri istedikleri 

Enpara vadeli hesap imkanlarında da farklı altenatifler sunarak müşterilerinin paralarına günlük olarak eklentiler yaparak , var olan paraya faizi ile birlikte katkı sağlar. Enpara intenet şubesinden de tüm müşterileine kesintisiz hizmet sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir