Anasayfa / Kredi Kartları / Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

 Yıllar geçtikçe değişime uğrayan ve gelişen sektörlerin başında teknoloji bulunuyor. Teknoloji ile birlikte birçok alanda yenilikler yapıldı. Bu alanda verdiği hizmetler ve sundukları birçok imkan ile bankalar, teknoloji ile birlikte gelişen ve büyüyen sektörlerden biri.

 Bankalar, teknolojik ürün ve hizmetlerin yaygın olması nedeni ile müşterilerine geniş yelpazeli bir hizmet sunuyorlardı. Hatta birçok insan bankaların şubeleri yerine teknolojik gelişmiş bankacılık hizmetlerinden yararlanıyorlar. Bankalar, bugüne kadar olan dönemde intenet üzerinden birçok müşterisine kolaylık sağladılar. İnsanlarında intenet kullanımına yatkın olması ve birçok işlemlerini intenet üzerinden yapıyor olmaları ve bu kolaylıktan faydalanmak istemeleri mobil bankacılık uygulamalarına da yenilikler getiriyor. 

 Banka denilince akla gelen geleneksel şube bankacılığının yanında teknolojik sistemlerle özenle işlenmiş şubesiz bankacılık sistemi akıllara geliyor. Ülkemizde yaygın kullanım sağlanan bankacılık sistemleri arasında kuşkusuz en kolay ve en zahmetsiz hizmetlerden biri diyebiliriz.

Ülkemizde bize bu yenilikçi sistemi Finansbank sunuyor. 2012 yılının Ekim ayında QNB Finansbank aracılığı ile hizmete sunulan Enpara diğer bankacılık hizmetlerinden farklı olarak faaliyletlerini yürütüyor. Tamamı ile dijital kanallar üzerinden hizmet veren Enpara, aynı zamanda Türkiye’nin ilk dijital bankası olmakla yerini koruyor. Enpara Qnb Finansbank bünyesine bağlı bir sistem olmasına rağmen müşteri memnuniyeti ve müşterilerine sunacakları hizmeti ya da yaşanabilecek olası problemlerde bile kendi hizmetini kendi sunar ve sizi Qnb Finansbank şubelerine yönlendirmiyor.

Diğer banka sistemlerinden farklı bir şekilde faaliyet gösterdiklerinden yukarıda bahsetmiştik. Enpara hizmetlerinden yola çıkarak onlara bu kadar müşteri memnuniyeti sağlayan ve öne çıkan 4 ana ilkesinden bahsetmek istiyoruz.

Tavsiye :  Bankaların Kredi Kartı Başvurusu Formları - İnternetten Online Kredi Kartı Başvurusu Yap!

– EFT ve havale gibi para transferleri için hesap işletim ücreti talep etmiyorlar.

– Birikim yapmak isteyenler için yüksek mevduat faizi oranları sunuyorlar.

– Nakit para ihtiyacı olan müşterileri için en uygun faiz oranları ile ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyorlar.

– Müşterilerine uzun vadeli ve onların memnuniyetlerini sağlamak için kampanyalar hazırlıyorlar.

Enpara, kredi kartının ülkemizde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olması ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına bu alanda da sıkı bir çalışma içerisinde. Yakın zamanda açıklama yapılması beklenen Enpara kredi kartı 2017 yılı bitmeden Enpara kullanıcılarına tanıtılmayı bekliyor. Bunun da sundukları diğer bankacılık hizmetleri gibi müşterilerine büyük bir kolaylık ve fırsat oluşturacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir