Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Evlenecek Çiftlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlenecek Çiftlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Mutlu giden beraberliklerini evlilikle sonlandırmak isteyen çiftler, düğün için gerekli olan masraflardan dolatyı her zaman bir adım geri duruyorlar. Evlilik aşamasında yapılan masraflarda oldukça fazla olduğundan dolayı bazı çiftler bu durumu askıya bile aldıkları gözlemleniyor. 2017 yılı içinde uzun vadede evlenecek çiftlere kolay ödemeli ve uygun faizli evlilik kredisi fırsatı bankalarca verilmeye başlandı. Evlilik kredisi alabilmek için bazı evraklar ve bazı başvuru şartlarına da uymanız gerekir. 

Evlilik Kredisi Almak için Gerekli Evraklar

Evlilik kredisi kullanmak isteyen genç çiftlerin yanında bulundurması gereken evrak listesi;

Nüfus Cüzdanı(ya da ehliyet/pasaport)

Gelir Belgesi

İkematgah Belgesi veya son 2 aya ait elektrik , cep telefonu veya intenet faturalarından biri gerekir.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlenmek isteyen çiftlere en büyük ve en özel hediyeyei aşağıda belirteceğimiz bankalar vermektedir. Çünkü uygun faiz oranalrı ve kolay ödeme koşulları ile sizlerde hayalinizde yaşattığınız o muhteşem düğünü gerçekleştirebilirsiniz. 

Evlilik kredisi veren bankalar;

Yapıkredi Bankası

Banka evelenecek çiftlere nişandan balayına kadar bir çok ihtiyacı karşılamka için hazır bekliyor. 48 ay vadeli Yapıkredi bankasından evlilik kredisi kullanabilirsiniz. Evlilik kredisi başvurularını http://yapıkredi.com.tr intenet adresinden, telefon bankacılığından yapabilirsiniz.(444 0 444)

Finansbank

Finansbanka evlenecek çiftlere cazip faiz oranları ile evlilik kredisi imkanı sunuyor. Evlilik masraflarınızı toplayıp , istediğiniz tutarı 48 ay vade ile %1,50 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca evlilik  kredisi ile ilgili tüm detayları http://finansbank.com.tr adresinden kolayca öğrenebilirsiniz. 

Tavsiye :  Emekliye Uygun Faizle Kredi Veren Bankalar Hangileri

Albaraka Türk

Mutlu bir yuva kurmak isteyenler faizsiz evlilik kredisi almak isityorlarsa Albaraka Türk bankasından kullanabilirler. İstenilen şartların uygunluğundan sonra istenilen tutar kolay ödeme avantajlarıyla genç çiftlere verilir. Albaraka Türk bankasından evlilik kredisi kullanmak isteyenler 444 5 666 nolu telefonlardan başvuruda bulunabilinir. Ayrıca şubeye gitmeden http://albaraka.com.tr adresinden tüm ayrıntıları inceleyebilirler. 

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finanas evlenecek iftleri yarı yolda bırakmayarak her türlü ihtiyaçlarını gönüllerine göre yapmaları için fırsat tanıyor. %1,39 faiz oranları ve 48 ay ödem imkanları ile yucva kurmak isteyenlerin yanınd aolan Türkiye Finans ile mutlu olmak için beklemeyin. Türkiye finans şubeleine giderek her tülü bilgiyi alabilirsiniz. Başvurunuzu http://turkıyefinans.com.tr adresinden de yapabilirsiniz. Ödeme konusunda ve kredi hakkında tüm detayalr bu adreste sizleri bekliyor. 

 ING Bank

 Ingbank her koşulda olduğu gibi evlilik yoluna giren çiftlerinde yanında olarak 3 ay ertelemeli evlilik kredisi için gerekli şartları açıkladı. Uygun faiz oranlarıyla 48 ayda ödenebilecek olan evlilik kredisi için başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz. Evlilik kredisini çektiğiniz  tarihten itibaren 3 ay ertelemeli olarak ödemeler başlayacaksınız. Ayrıca evlenecek çiftler http://ıngbank.com.tr adresinden tüm ayrıntıları inceleyebilirler. 

 Kuveyttürk Bankası

 Kuveyttürk düğün kredisi ile yine müşterileine benzersiz ve uygun faizli kredi imkanı sunuyor. Evlenecekler http://kuveyttürk.com.tr adresinden faiz oranalrını karşılaştırabilirler. 

 Odeabank 

 Evelenecek olan çiftler  %1,40 faiz oranlarıyla 48 ay geri ödemeli evlilik kredisine Odeabank’tan yararlanabilirler. Yıllardan beri evlilik hayaliniz Odeabank ile gerçek olsun. Ayrıntılar http://odeabank.com adresinde…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir