Anasayfa / Personel Alımları / Finansbank personel alımı başvuru şartları ve başvuru adresi yayınlandı – Çok sayıda memur alımı yapacak

Finansbank personel alımı başvuru şartları ve başvuru adresi yayınlandı – Çok sayıda memur alımı yapacak

QNB Finansbank’ta alımlar başladı! Çok sayıda memur alımı yapacak olan Finansbank, başvuru şartları ve başvuru adresini web sitesi üzerinden yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda QNB ailesine katılan Finansbank, global bankacılık anlayışı ile dünyanın sayılı bankaları arasında yerini almıştı. Ülkemizde de çok sayıda kişi ve kuruma çözüm ortaklığı sunan QNB ailesinin yeni üyesi, 9 Nisan 2017 tarihi itibariyle çok sayıda memur alımı yapacağını duyurdu. Finansbank’ın web sitesi üzerinden yapılan duyuruda ise personel alımına dair başvuru şartları ve başvuru adresi yayınlandı.

Tavsiye :  Garanti Bankası Memur Alımı Yapıyor

Başvuru Şartları ve Başvuru Adresi Yayınlandı!

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen bankalarından QNB Finansbank, gerçekleştireceği personel alımının, Müşteri Geri Kazanım, Müşteri Temsilciliği ve Tele Satış departmanlarına yönelik yapılacağını açıkladı.

Finansbank’ın yayınlanan başvuru şartları arasında, adayların 28 yaşını doldurmuş ve askerliğini yapmış yada 2 yıl tecil ettirmiş olması şartları vurgulandı. Bahsedilen departmanlara yönelik başvuru şartları ise bankanın web sitesi üzerinden paylaşıldı. Başvuru yapmak isteyen adaylar ise başvuru adresine BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir