Anasayfa / Kredi Notu / Findeks Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama

Findeks Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama

Findeks Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama İşlemleri detaylı olarak yazımızda anlatıldı. Kredi notunuz bir sonraki kredi talebiniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle anında kredi notu öğrenme işleminizi yapın ve eğer düşük ise düzeltmek için hemen harekete geçin!

Kredi notları, kredi notları, kredi notları! Belki lise ve ilkokuldaki ders notlarımızı bu kadar önemsemedik ancak artık kredi notları hayatımızı şekillendiriyor. Bankalardan finansal destek almak istediğimizde eğer kirli bir kredi geçmişimiz varsa karşımıza çat diye çıkıveren kredi notumuz gerçekten oldukça önemli bir unsurdur. Bu notu yüksek tutmak acil bir ihtiyaö halinde kredi alacağımız zaman bize büuük katkı sağlamaktadır. Bu anlamda kredi notunuzu sık sık kontrol etmeniz ve eğer düşükse yükseltmek için çaba sarf etmeniz gerekir. 

Şimdiden “peki ya kredi notumuzu nasıl öğreneceğiz” dediğinizi duyar gibiyiz. Bildiğiniz üzere artık kredi notu öğrenme bedava bir işlem iken daha sonra bankalar tarafından ve telefon operatörleri tarafından paralı olarak yapılan bir işlem haline geldi. Hatta FinDeks adlı bir sanal ortam kurularak kredi notunuzun anlık hareketliliklerini bile öğrenebileceğiniz bir site sağlandı. Kredi sicil affının da gündeme geldiği son dönemde eğer aftan faydalanmanız gerekiyorsa bunu kredi notunuza bakarak öğrenebilirsiniz ancak eğer bu işlem için ödeme yapmak istemiyorum diyorsanız o halde sizlere yazımızda bazı detayları aktaracağız.

Öncelikle ücretli olarak bu işlemi yapan FinDeks ile bağlantılı firmaların intenet sitelerini sizlerle paylaşalım:

Tavsiye :  5 Adımda En Kolay Kredi Notu Sorgulama

Ücretli olan işlem kredi notu öğrenme turkcell tarafından FinDeks aracılığı ile yapılmaktadır. LİNK

Ücretli olan işlem kredi notu öğrenme türk telekom tarafından FinDeks aracılığı ile yapılmaktadır. LİNK

Ücretli olan işlem kredi notu öğrenme vodafone tarafından FinDeks aracılığı ile yapılmaktadır. LİNK

kredi notunu öğrenme findeks 

FinDeks, KKB ile doğrudan bağlantılı bulunan ve kişilerin kredi notlarını derleyen bir intenet arayüzüdür. Bu sisteme üyelik ücretli olup BURADAN kayıt yapabilir ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi notu öğrenme sms işlemlerinizde hangi operatörü kullanırsanız kullanın bilgi size FinDeks’ten aktarılacaktır. Eğer kredi notu öğrenme cepten nasıl yapılır diyorsanız bağlı bulunduğunuz operatörün web sitesinden konu ile ilgili verdiğimiz linkleri kullanarak bilgi alabilirsiniz.

FinDeks üyelerine aylık paketler ve düzenleme işlemleri sunduğu gibi anında kredi notu öğrenme şansı da vermektedir. Eskiden tc kimlik ile kredi notu öğrenme amacı ile hizmet veren kurumların çoğunun yerine FinDeks bir çok finansman işi ile uğraşan kişi için ideal hale gelmiştir. Yine de cep telefonundan kredi notu öğrenme işlemi yapmak istiyorsanız bu konuda operatörünüzün müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. 

Yazımızın odağı olan kredi notu öğrenme bedava nasıl yapılır konusunda ise geniş çaplı bir kaynak henüz sunamamaktayız. Çünkü FinDeks tarafından domine edilen sektörde en az 4 TL ödemeyi göze almanız gerekmektedir. Ayrıca AkBank’ın mobil uygulamasını kullanıyorsanız ve bankanın müşterisiyseniz ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir