Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası Faizsiz Esnaf Kredisi Başvuru Şartları

Garanti Bankası Faizsiz Esnaf Kredisi Başvuru Şartları

Garanti Bankası faizsiz esnaf kredisi için başvuru şartlarını açıkladı. Esnaf için Garanti Bankası tüm hizmetlerini sunuyor.

Garanti Bankası Kosgeb ile işbirliği yapan esnafalra faiszsiz kredi desteği sağlıyor. Esnafın iş yaşamında ihtiyaçlarını giderebilmesi ve yaptığı işten zarra etmememsi için KOSGEB garanti bankası ile anlaşarak başvuru yapan ve kabul edilen esnaflara faizsiz kredi kullanması için ortam sağlıyor.

Kimler Başvurabilir?

Garanti Bankası’ndan faizsiz kredi kullanmak isteyen  esnaflara bazı başvuru şartları da sunuluyor. 50 Bin lira üst limit olan bu faizsiz kredisine Kosgeb veri tabanına kayıtlı ve Kobi beyannemesi günzel olan işletme ve esnaflar yararlanabilecek.  KOSGEB’e kayıtlı olan esnafa kullanıcı adı ve şifre verilerek başvuru formu doldurmaları gerekir.  BU formla Garanti Bankası’nda faizsiz kredi talebinde bulunabilirler. 

Tavsiye :  Düşük Faizli Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Esnaf alacağı bu faizsiz kredisi ile  gereken tüm ihtiyaçlarını karşılayacak.  Alınan bu kredi 12 ay boyunca geri ödemesiz kalanı ise 3 er eşit taksitli toplam 36 ay vadede ödenebilecek. 

Esnaf Destek Paketi | Garanti Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir