Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Garanti Çok Avantajlı Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

Garanti Çok Avantajlı Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

Bayram tatili yaklaşırken ekonomik olarak da planlamalar yapıldı ancak ortada bir sorun var. Bu sene Ramazan Bayramı ay sonuna denk geliyor ve bu da demek oluyor ki nakit sıkıntısı yaşayabiliriz. Üstelik bayramı aile ziyaretlerinin yanı sıra kısa bir tatil olarak değerlendirmek isteyenler için nakit ihtiyacı olacağı kesin. İşte Garanti Bankası bu olasılığı göz önünde bulunarak vatandaşa bayrama özel kredi sunuyor. 3 ayrı kategoride sunulan garanti bayram kredisi cepten başvuru yolu ile de alınabilmektedir. Mobil başvurunun yanı sıra garanti bayram kredisi başvuru formu doldurularak da başvurunuzu şubelerden yapabilirsiniz. 

garanti bankası bayram kredisi alma şartları 

İhtiyaç kredisi kapsamında sağlanan bayram kredisinde aranan temel şart kişinin gelir sahibi olması ve kredi notunun kredi almaya elverişli olmasıdır. Buna ek olarak garanti bayram kredisi için gerekli evraklar ise şunlardır;

Kişi nüfus cüzdanı ve gelirini gösteren belge ile başvusunu yapabilir.

Yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru yapabilme hakkı emekli sandığı müşterilerine özeldir.

Tavsiye :  70 Yaş Üstü Yaşlı Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Öğretmen, asker, doktor vesaire gibi mesleki gruptaki kişilerden kamu çalışanı olduklarına dair belge talep edilmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri ise vergi levhası ibraz etmek durumundadır. 

garanti bayram kredisi hesaplama 

Bayram kredisi hesaplama işlemini kurumun web sitesinden yapabilmek mümkündür. Tercih edilen kredi tutarı ve vadeye göre farklı faiz oranı seçenekleri sunan Garanti Bankası’na ait BU SAYFADAN kredi hesaplaması yapabilir ve vade sonunda ödeyeceğiniz toplam meblağı da öğrenebilirsiniz.

garanti bayram kredisi cepten başvuru 

Bayram kredisinden faydalanmak istiyorsanız başvurunuzu mobil telefonunuz ile de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 444 0 335’i aramak ve Tam Destek Danışma Hattı’ndan başvurunuzu gerçekleştirmek.

garanti bayram kredisi maaş müşterisi 

Maaşını Garanti Bankası’ndan almakta olan müşteriler için ise kredi seçenekleri daha fazla seçenek ile sunuluyor. Maaşı Garanti Bankası’nda olmayan vatandaş maksimum 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirken, maaşı bankada olanlar 75.000 TL’ye kadar kredi talep edebilme hakkına sahiptir.

Şimdi siz de daha falz vakit kaybetmeden gerek mobil cihazınız üzerinden, gerekirse de en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapın, bayramda nakit ihtiyacınız olmadan rahat rahat tatil yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir