Anasayfa / Personel Alımları / Güvenlik Görevlisi Alımı Yapan Kurumlar Çok Sayıda Alım Yapılacak

Güvenlik Görevlisi Alımı Yapan Kurumlar Çok Sayıda Alım Yapılacak

Güvenlik görevlisi alımları yapılmaya başlanacağı duyurusu yapılmaya başlandı. Güvenlik görevlisi alımı iççin gereken şartlar nelerdir?
Artık tüm kurumlarda, kuruluşlarda güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulmaktadır.  Özellikle hastanelerde, adliye binalarında, havaalimanlarında, konsolosluklarda görev alan bu personeller için yeni istihdam alanı oluşturulmaktadır. Güvenlik görevlisi alımı için gerekli şartları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Genellikle büyük şehirlerde yapılacak olan güvenlik görevlisi alımları için aşağıda linkini verdiğimiz adreslerden başvuru yapabilirsiniz.. Diğer şehirlerde de bazı kurumlara pek çok güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Özellikle Hatay, Adana, Giresun, karabük, Konya, İzmit gibi illerde bu alımlar yapılacaktır. Güvenlik görevlisi olarak hayatını devam etmek isteyen bireyler bu ilanları yakından takip etmelilerdir. Başvuruda bulunmaları için her kurum kendine ait olan listeyi intenet sitesinden yayınlamışlardır. Buradan takip eden kişiler kendilerine uygun olan kurallar sayesinde başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler.

Güvenlik Görevlisi Nasıl Olunur?

Sayfa İçerikleri

Tavsiye :  ING Bank personel alımı şartları neler

 Güvenlik personeli olabilmek için gerekli olan güvenlik sertifikasına sahip olmak zorundalardır.  Bu sertifika için özel kurslar bu konuda kişiler eyardım etmektedir. Güvenlik görevlisi olabilmek için silahlı veya silahsız sertifika olma zorunluluğu bulunmaktadır. İstihdam sağlanacak kurumlarda bu sertifikayla iş sahibi olunabilmektedir. 

Güvenlik personellerini çeşitli kurumlara yerleştirirken sahip oldukları sertifikalara göre yerleştirilmelidir. Onaylı olan sertifikaları sayesinde çeşitli yerlere yerleştirilebileceklerdir.  İntenet sitelerinden eleman alacak firmalara veya şirketelere direk olarak başvuru yapılabilmektedir. 

bay ve bayan güvenlik personelleri gereken yerlere başvuruda buluınarak iş sahibi olabileceklerdir. Alımlar 2017 yılı içerinde olacak ve bu sayı oldukça fazla olacağı bilgisi haber sitemize gelmektedir. 

Güvenlik Görevlisi İş İlanları – Kariyer.net

Özel Güvenlik Alımı | İş İlanlarım.Net

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir