Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Hangi Bankanın Bayram Kredisi Kampanyası Daha Avantajlı

Hangi Bankanın Bayram Kredisi Kampanyası Daha Avantajlı

Ramazan Bayramı’na girilmesiyle birlikte bankalar vatandaşlar için önemli kredi fırsatları tanıyor. Vatandaşların ihtiyaçlarını giderebilmesi için uygun faiz oranlarıyla pek çok banka kredi kampanyaları yapıyor.

Bayramda bütün akrabalar bir araya gelerek oldukça keyifli anlar yaşıyor. Akrabalık bağları bu aylar sayesinde çok ciddi anlamda daha da artıyor. Bu kıymetli aylarda birbiriyle anlaşamayan yakınlar birbiriyle barışıyor. Ancak bu aylarda giderlerin de bir o kadar fazla olduğunu söylemek hiç yanlış olmaz.

Bankalar da bu durumu açık bir şekilde göz önünde bulunduruyor ve vatandaşın zor zamanında her zaman yanında oluyor.

Bu süreçte maddiyata ihtiyaç olan vatandaşlarımız da en uygun faiz oranına sahip kredi imkanlarını araştırmaya başladı. Bayram sürecinde giderilmesi gereken ihtiyaçlar için bu süreçte bankaların başına büyük bir iş düşüyor. Bu süreçte devlet bankaları ve özel bankalar da kampanya yapmayı hiçbir zaman ihmal etmiyor.

Tavsiye :  Yapı Kredi’den Bayram Özel Günde 10 TL’den Başlayan Ödemelerle Kredi Kampanyası!

Her banka, bayram kredisi için farklı faiz oranları sunuyor. Bu süreçte en avantajlı faiz oranıyla ihtiyaçların giderilmesi amaçlanıyor.

Hangi bankanın kredisi daha avantajlı?

Bankalara bakıldığı zaman en uygun faiz oranı İş Bankası’nda. 24 ay vadeli 10.000 TL’lik kredi için yüzde 1.29 oranında bir faiz uygulanmakta. Faiz oranının diğer bankalara oranla daha düşük olması da, vatandaşların İş Bankası’nı daha çok tercih etmesini sağlıyor.

İş Bankası’ndan çekilen 10.000 TL değerindeki kredi için aylık 502,03 TL gibi bir ödeme yapılması söz konusu.

Ancak Garanti Bankası’nın da bir hayli avantajlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. 48 ay vadeli 30.000 TL’lik kredi çekimi için Garanti Bankası yüzde 1.39 oranında faiz uyguluyor. Bu faiz oranıyla birlikte Garanti Bankası’ndan kredi almak için aylık 913,17 Türk Lirası tutarında ödeme yapılması gerekmekte. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir