Anasayfa / Bilgi / Hibe Kredisi Onaylanmış Devlet Destekli Proje Örnekleri

Hibe Kredisi Onaylanmış Devlet Destekli Proje Örnekleri

KOSGEB’den hibe kredisi onayı almak girişimciler için önemli bir konudur. Bu nedenle adaylar genellikle onaylanmış devlet destekli proje örneklerine göz atmak isterler.

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın işletme girişimcilerine hibe destekleri devam ediyor. Devletin girişimci ruha sahip kişilerin motive edilmesi ve maddi kaynak sağlanması adına gerçekleştirdiği uygulamayla 100 bin TL’ye varan krediler sağlanmaktadır.

Bir kısmı kişilere hibe olarak bırakılan bu desteklerin alınabilmesi için kişiler önce kurum tarafından bir eğitime tabii tutulmaktadır. Ardından projeler geliştirilerek hazırlıklar tamamlanmaktadır. Sonraki aşamada ise kuruma bu projenin sunulması ve onay alınması gerekmektedir. Bu aşamada eğer onay verilirse hibe desteği sağlanmaktadır.

Tavsiye :  PTT Şubeleri Çalışma Saatleri ve Günleri

HİBE ONAYI ALMIŞ PROJELER

Hibe desteği hakkını kazanmış olan projeleri bilmekte ve içeriklerini incelemekte fayda var. Eğer sizde bir KOSGEB girişimcisi olarak projenizi hazırlıyorsanız, onaylanmış önceki projelerden esinlenerek projenizi geliştirmeniz veya düzenlemeniz faydanıza olacaktır.

KOSGEB iş planı proje önekleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir