Anasayfa / Bilgi / İng Bank E Vadeli Hesap İle Yüksek Faiz Kazancı Kampanyası

İng Bank E Vadeli Hesap İle Yüksek Faiz Kazancı Kampanyası

Bankalar birikmiş paraların değerlendirilebilmesi adına vadeli mevduat hesapları açmaktadır. Banka müşterileri de kolay yoldan ve risksiz para kazanmak için bankaların yatırım hesaplarını tercih etmektedir. Bu noktada en çok öne çıkan bankalar arasında Ing Bank yer almaktadır.

ING Bank e-vadeli hesap ile kişi birikimlerini değerlendirebilmektedir. Üstelik bankadan ilk kez vadeli hesap açacak olan kişiye 1 yıl boyunca Hoş geldin faizi uygulanmaktadır. Bu da Ing Bank’ı diğer bankaların mevduat hesaplarına göre 1 adım ileriye taşımaktadır.

ING TURUNCU HESAP DETAYLARI NELERDİR?

Ing Bank’ın müşterilerine sunduğu e-turuncu vadeli hesapta yüksek faiz oranlarıyla birikim yapabilme imkanı sağlanmaktadır. Mevcut para hiçbir şekilde risk almadan banka çatısı altında korunabilmektedir. Bunun yanında kişi bu sayede ek gelir sahibi olabilir.

Vadeli hesapta Hoş geldin faizinden yararlanmak isteyen kişilerin daha önce Turuncu Hesap açmamış olması gerekiyor. Faiz oranları ekonominin genel durumu baz alınarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak her yıl hemen hemen faiz oranları aynı kalmakta ve belirgin değişiklikler yaşanmamaktadır. Hesap açarken herhangi bir alt limit söz konusu değildir. Üstelik Ing Bank resmi intenet sitesi üzerinden e-turuncu hesap açılabilmektedir.

Tavsiye :  İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açmanın Yolu

Ing Bank e-turuncu hesapta yüzde 13.50 oranında faiz uygulanmaktadır. Euro veya dolar cinsinden yapılacak yatırımlar için belirlenen faiz oranı ise yüzde 1.50’dir.

E-TURUNCU HESAP KAZANÇ ÖRNEKLERİ

10.000 TL’yi 30 gün süreliğine yatırım yapan tüketici toplam 94 TL kazanç elde etmektedir.

10.000 TL’yi 1 yıl boyunca vadeli hesapta bulunduran kişi ise 1215 TL kazanç elde edebiliyor.

50.000 Türk Lirası’nı 1 ay süreliğine yatıran kişi 473 TL kar elde etmektedir.

50.000 TL’yi toplam 6 ay (180) gün hesapta bulunduran kişi 2910 TL kazanç elde edebilmektedir.

100.000 TL’yi sadece 32 gün bulunduran kişi 1010 TL kazanç sağlamaktadır.

Bu tutar eğer 4 ay boyunca hesapta bulunur ise 3844 TL, 1 yıl bulundurulur ise 12.157 TL kar elde edilmektedir.

Görüldüğü üzere tutar ve vade süresi arttıkça kazanç da doğrudan artış göstermektedir. Mevduat hesaplar ile risk almadan büyük kazançlar elde edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir