Anasayfa / Personel Alımları / ING Bank personel alımı şartları neler

ING Bank personel alımı şartları neler

ING Bank geçtiğimiz günlerde personel alımı yapacağını duyurmuştu. Başvuruda bulunacak adaylar için aranan şartlar ve daha fazlası haberimizin devamında.

ING Bank geçtiğimi günlerde personel alımı yapacağını duyurmuştu. Yapılan personel alımına binlerce aday sevinmişti. Gerekli şartları sağlayan adaylar Türkiye’nin herhangi bir yerinde pozisyonuna göre görevlendirilecek. ING Bank personel açığını gidermek üzere toplamda 36 farklı pozisyonda bir çok personel alımı gerçekleştirecek.

TECRÜBE EN ÖNEMLİ ŞART

ING Bank 2007 yılında Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın alarak Türkiye’de ki faaliyetlerine başlamıştı. ING Bank personel alımı yapacağı ilanda mezuniyet durumu, yaş şartı ve tecrübe gibi bir çok şartı adaylarda arıyor. Yapılan başvurularda eğitim durumuna göre uygun ilanlara başvurular gerçekleşecek.

Tavsiye :  A101 Personel Alımı Duyrusu Yayınlandı Şartlar Açıklandı

Başvuruda bulunacak olan adaylar ING Bank’ın ilanı yayınlamış olduğu kariyer ve iş alanı platformlarından başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sürecinin ne zaman sonlacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir