Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / ING BANK Tekno Kredi Nasıl Kullanılır?

ING BANK Tekno Kredi Nasıl Kullanılır?

Her yeni bir gün teknolojinin bir adım daha ileriye gittiği bir gün olarak geçiyor. Son 15 yıl içerisinde yaşanan teknolojik gelişmelerin ne denli hızlı gerçekleştiği göz önünde bulundurulduğunda, artık bu hızın ulaştığı boyutlar da hepimiz için başdöndürücüdür. Akıllı telefonların, tabletlerin, son güç laptop ve notebookların hayatımıza girişi, LCD ekranların zamanla LED ekrana dönüşmesi ve daha nice gelişme tüketicilerin de davranışlarını yoğun bir şekilde etkiledi.

Tüketiciler dün aldıkları telefonun, ertesi gün bir üst modelinin çıktığını görmekte ve bu anlamda da çok yüksek meblağlarda harcamalar ile bu araçlara sahip olmak istemektedirler. İletişim konusunda bütün bariyerleri ortadan kaldıran ve her türlü ihtiyacı ve işi yerine getiren bu araçlar sayesinde artık insanlar diledikleri tüm imkanlara sahiptir. Ancak finansal açıdan tüm bunların karşılanması kimi zaman çok zor olabilmektedir. Bu nedenle tüketiciler genellikle teknolojik alışverişlerde tek seferde ödeyecekleri tutarı, bankalardan kredi kartı veya kredi alarak taksitlendirmektedir. Taksitler de vade süresince ödenmektedir ancak daha vade bitmeden yeni bir cihaz çıkmakta ve yeni bir kredi daha alınmaktadır.

Tavsiye :  Denizbank Eğitim (Öğrenci) Kredisi

Bu durum nedei ile devlet işe el atmıştır ve BDDK düzenlemesi sonrasında taksitli olarak akıllı telefon alımları yasaklanmıştır. Bankalar ve teknoloji mağazaları ise bu duruma işbirliği yaparak çözüm bulmuştur. Tüketiciler de bu sayede rahat bir nefes alarak akıllı telefonlarına kavuşabilmektedir.

TEKNOSA VE ING BANK İŞBİRLİĞİ

Türkiye’de bankacılık sektörünün önemli isimlerinden ING Bank, Teknosa ile işbirliği yaparak, Teknosa mağazalarından yapılacak olan teknoloji ürünü alışveirşlerine taksit olanağı sunmaktadır. Bu kapsamda ingbank tekno kredi kampanyası ile dilediğiniz teknolojik ürüne anında sahip olabilirsiniz.

TEKNO KREDİ

ING Bank’ın Teknosa işbirliği ile ortaya koyduğu Tekno Kredi’den faydalanmak için Teknosa mağazalarından Nakit Kart talep edebilirsiniz. Kartınız tarafınıza tahsis edildikten sonra T.C. kimlik numaranızı ve kartta yer alan başvuru kodunu aralarında boşluk bırakarak 2229’a kısa mesaj atın, nakit kartınız anında ING Bank’tan kredi kullanarak Teknosa mağazalarında alışveriş yapabileceğiniz anında kredilendirme olanağına sahip bir karta dönüşsün. Nakit kartınızdaki limiti dilerseniz anlık olarak nakit çekimle de kullanabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir