Anasayfa / Personel Alımları / İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları ve Tarihleri

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları ve Tarihleri

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımına ilişkin duyuruyu açıkladı. Söz konusu olan alımlarda gerekli başvuru şartları…

Geçtiğimiz günlerde intenet aracılığı ile İstanbul Üniversitesi personel alacağını duyurdu. Yayımlanan bu duyuruda kendi bünyesine lacağı sözleşmeli personellerle ilgili tüm detayları da açıklandı. 

 İstanbul Üniversitesi alacağı sözleşmeli personellerin hemşire, sağlık pesoneli, Biyolog kadroları için temin edeceğini de açıkladı. Beliritlen bu kadrolarda görev yapmak isteyen adaylar başvuru şartlarını dikkatlice incelemeleri gerekir. 

Başvuru Şartları

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı içn başvuurlar 24 Nisan tarihinde başlamıştı. Başvurular 8 Mayıs 2017 traihine kadar devam ediyor. 

Tavsiye :  Sağlık Bakanlığı açıktan atama ile personel alımı yapılacak

657 sayılı kanunun 48. maddesinde beliritlen genel şartları taşımak. Herjangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. İlgili yönetimin uygun gördüğü pozisyonlarda çalıştırılma şartını kabul etmek. 2016 KPSS sınavaına girme şartını aramak. 

Tüm bu şartlara uyan kişiler başvurularını belirtilen tarihlerde yaparak İstanbul Üniversitesi’nde sözleşmeli personel olarak görev alabilirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir