Anasayfa / Personel Alımları / Jandarma Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Duyrusu

Jandarma Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Duyrusu

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından sunulan bir ilana göre Jandarma Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı gerçekleştirecek. 20 kişilik kontenjana sözleşmeli olarak alınacak personellere yönelik duyuru yayınlandı.
Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayınlanan ilana göre kuruma 10 farklı branşta toplamda 20 bilişim uzmanı alımı yapılacak. Kuruma sözleşmeli olarak alınacak olan kişiler için başvurular 15 Şubat tarihinde başlamıştı. Başvuru süresi 10 Mart’ta sona erecek ve başvuruya yönelik tüm işlemler www.jandarma.tsk.tr üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kimler başvurabilir;

Öncelikle başvuran şahıs 657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48. maddesinde beyan edilen şartlara sahip olmak durumundadır. Alımlar bilişim alanında gerçekleştirileceği için başvuru şartlarında 2. maddede açıklanan yazılım, donanım ve bilişim alanında mezuniyetinden itibaren en az 3 sene tecrübeli, en az iki güncel programlama dili bilen ve bu dillerin bilindiğine dair tasdikli belge. Erkek adaylarda askerlik görevini yapmış olmak veya yapılmamışsa muaf veya ertelemiş olmak. Analitik düşünme kabiliyetine sahip olmak. Yaratıcı, yenilikçi ve uyumcu bir yapıda olmak. Hakkında güvenlik soruşturması bulunmamak.

Tavsiye :  Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye Geneli Sözleşmeli Personel Alımı 2017 Başvuru Kılavuzu

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan herkes kurumun yayınlamış olduğu bu ilana istinaden bilişim personeli olarak başvuru yapabilecektir.

Daha fazla bilgi için kurumun iletişim adresi ve telefon numaraları:

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi J.Gn.K.lığı Personel Temin Merkez Komutanlığı Sivil Memur Kısmı İncek/Çankaya/ANKARA
Tel.: 312 464 48 36-312 464 86 45

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir