Anasayfa / Personel Alımları / Kızılay 10 Personel Alımı İlanı Verdi Şartları Neler?

Kızılay 10 Personel Alımı İlanı Verdi Şartları Neler?

Türkiye’nin önemli kuruluşlarından Kızılay 10 memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı aranan memur alımlarına ilişkin detaylar da ilan edildi.
Kızılay, kendi bünyesinde gerçekleştireceği sınavla memur alımı yapacağını duyurdu. Alımlar için toplamda 10 kişilik kontenjan oluşturan Kızılay’ın başvuru şartları arasında 2015-2016 yıllarında alınmış KPSS puanı yer alıyor. Başvuru şartlarını taşıyarak başvuran adaylar 22 Nisan’da kurum tarafından gerçekleştirilecek olan sınava tabii tutularak ölçülecekler.

KİMLER BAŞVURABİLİR.

Kızılay yapacağı alımda çeşitli branşlarda akademik eğitim almış kişilere öncelik veriyor. Siyasal Bilimler, Hukuk, İşletme, İktisat gibi İİBF mezunlarından personel aranıyor. 30 yaşını doldurmamış, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, KPSSP40 türünde 70 ve üzeri puan almış olan kişiler başvurularını bizzat kuruma yapabileceklerdir.

Tavsiye :  Pegasus Personel Alım İlanı 2017

Başvurular şahsen yahut posta yolu ile Türkiye Kızılay Deneği Teftiş Kurulu Başkanlığı adresine yapılacaktır. Posta gecikmeleri ve eksik belgeler kurumu bağlamamakta ve başvuru reddedilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir