Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar Hangileri? Bankaların Güncel Kredi Kartı Aidatı Listesi

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar Hangileri? Bankaların Güncel Kredi Kartı Aidatı Listesi

Milyonlarca kişi günlük hayatlarında adeta kartlara bağımlı halde yaşıyorlar. Kredi kartı kullanıcısı olmak demek o karta her yıl aidat ödemek anlamına geliyor. Türkiye’de bir çok banka kart müşterilerinden kredi kart aidatı alırken, birkaç banka bu maddeyi kaldırırak müşterilerinden kesinlikle aidat talep etmiyorlar. Masrafsız kredi kartı aidatı veren bankalardan hergün yüzlerce başvuru kabul ediliyor. 

 Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Yapı Kredi World Eko; Bu kartın taksit imkanı bulunur. Diğer kartlarda olduğu gibi bu kartta da world puan özelliği bulunmaktadır. Taksitli nakit avansa kullanılabilen bu kartın pek çok özelliği vardır. 

 Garanti Bankası Flexi Bonus; Garanti Bnaksı bu kart sahiplerinden asla kredi kartı aidatı talep etmiyor.

Odeabank Bak’O Card: Bu karta sahipseniz yıllık kredi kartı aidatı ödemezsiniz.Sevdiklerinize bu kart adı alrında ek kartlar çıkarabilirsiniz. 

Finansbank Fix Card: Fix kart aidatı almayan bir kart türü olup aynı zamanda taksit imkanı da sunan kredi kartıdır.

Tavsiye :  Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Akbank Free; Bu kartın sahibi olan müşterileri aidat ödemezler. Bu kartla bir çok kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca taksit imkanı da sunulmaktadır.

HSBC Konsept; HSBC bankası müşterilerinden kart aidatı alınmamaktadır. Advantage puan bile  kazanabilirsiniz.  Üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda puan alabilirsiniz. 

ING Pegasus Plus; ING Bankası bu kart sahibi olan müşterilerinden kart aidat ücreti istememektedir.  Özellikle bu kart yurtdışı seyahatlerinde kullanıcılarına büyük imkanlar sağlamaktadır. 

İş Bankası Maximum; İş Bankası maximum aidatsız kredi kartı sınıfına bu kartı da dahil ederek müşterilerine sınırsız alışverişi sunmaktadır. 

 Kısacası kredi aidatı almayan bankalar; Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, HSBC, ING Bankası, İş Bankası tüm bu bankalar müşterilerinden yıllık kart aidatı ücreti almayarak müşterileri memnun etmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir