Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / KrediGO Yüzde 1,09’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi

KrediGO Yüzde 1,09’dan Başlayan Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi

Son yıllarda BDDK düzenlemesi sonrasında ve kredi notu uygulamasının artık önem kazanmasının ardından bankalar tüketiciler ile arasını düzeltmek için harekete geçmiştir. Zira kredi notu uygulaması sonrasında çok geniş bir kitle artık kredi kullanamaz duruma gelmiştir. Kredi notunu önemsemeyen veya bilmeyen kişiler daha sonra kredi başvuruları yapacakken zorluklar ile karşılaşmış, kredi almaktan vazgeçmiş, bu durum da bankalar için olumsuzluk yaratmıştır. Öte yandan BDDK’nın limit düzenlemeleri sonrasında yüksek kredi limitlerinin engellenmesi bankalar açısından müşterilerden elde edilen geliri yüksek ölçüde aşağıya çekmiştir. Bu uygulamalar nedeni ile bankalar şimdilerde bu duruma çözüm olacak anahtar uygulamalar ile müşteriler ile aralarını tekrar düzeltmektedir.

QNB FİNANSBANK, KREDİGO KAMPANYASI

Türkiye’nin önemli bankalarından birisi olan ve geçtiğimiz süreçte Katar Ulusal Bankası ile birleşerek gücüne güç katan QNB Finansbank, bankacılık hizmetlerinde kalite standartlarını her zaman bir adım önde tutmaya devam ediyor. Banka son süreçte intenet bankacılığı olanaklarını güçlendirirke şubesiz bankacılık alanında birçok ilke imza atmıştır. Bu kapsamda sağladığı kredilerde ve bankacılık hizzmetlerinde müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan QNB Finansbank, şimdi de KrediGO uygulaması ile avantajlı bireysel ihtiyaç kredisi imkanları sunmaktadır.

Tavsiye :  İnşaata Başlama Kredisi ile Müteahhitliğe Adım Atın! İnşaata Başlama Kredisi Hangi Bankalar Veriyor

KREDİGO İLE %1.09’DAN BAŞLAYAN FAİZ ORANLARI

QNB Finansbank’ın mobil bankacılık uygulamalarından sadece birisi olan KrediGO, kullanıcılarına çok avantajlı bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda qnb finansbank ihtiyaç kredisi segmentinde özel seçenekler sunan KrediGO aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlara çok özel faiz oranları ve vade seçenekleri, kişilerin sahip oldukları kredi notuna göre sağlanmaktadır. Siz de kredigo ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakdi ihtiyaçlarınıza artık hemen yanıt bulabilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ: 

Faiz oranlarının kredi notuna göre çeşitlenmesi, yüksek kredi notu olanlara düşük faiz oranı avantajı, kredi notu düşük olanlara ise kredi kullanabilme avantajı sağlamaktadır.

Kredi uygulaması kapsamında maksimum 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Uygulanan faiz oranı seçenekleri kredi notuna göre farklılık göstermekte olup, %1.09, %1.29, %1.44 ve %1.59 olarak sırasıyla kredi notuna göre değişmektedir. En düşük faiz oranı en yüksek kredi notu aralığında (1700-1900) aralığında bulunan kişilere sağlanmaktadır.

Başvurular, akıllı telefonlarda intenet bağlantısı ile kullanılabilecek olan KrediGO uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir