Anasayfa / Personel Alımları / Milli Savunma Bakanlığı DKK 2017 Yılı Subay alımı mülakat tarihleri resmi sitede açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı DKK 2017 Yılı Subay alımı mülakat tarihleri resmi sitede açıklandı

MSB Deniz Kuvvetleri Komutanlığı subay alımı mülakat tarihleri açıklandı.
Milli Savunma Bakanlığı resmi intenet sayfasında yer alan duyuruya göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı dış kaynaktan silahlı kuvvetlerde çalışan Subay alımı mülakat tarihleri  ikinici aşamalar için açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı dış kaynaktan Subay alımı mülakat tarihleri açıklandı.

Deniz Kuvvetleri komutanlığı subay alımları başta deniz istikham, bilgi teknolojisi, seyir ve harekat, deniz piyade gibi sınıflarla beraber toplamda 19 faklı sınıfta yapılacak. 

Başvuru yapan adaylarda aranan şartlar ise; T.C vatandalı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak,

ÖSYM tarafından yapılan geçerliliğini kaybetmemiş KPSS sınavından yeterli puan almak, herhangi bir terör örgütü üyesi olmamak, önlisans mezunları için 25, lisans mezunları içinse 27 yaşını doldurmamış olmak, sağlık durumu ve boyi kilo ölçümü ile aranan şartlara uygun olmak, askerlik hizmetini yapmakta olan adaylar için üç sicil amirinden uygun onaylı nitelikli belgesi almak, sicilinde herhangi bir ceza bulundurmamak gibi şartlar aranmaktadır.

Tavsiye :  Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! İşte Başvuru Şartları ve tarihi

Subay alımı mülakat tarihleri öğrenmek isteyen adaylar Milli Savunma Bakanlığı’nın intenet sayfasın üzerinden T.C kimlikleri ile giriş yaparak subay alımı mükat tarihini öğrenebilirler.
Mülakat yerinizi ve tarihinizi öğrenmek için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir