Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Odeabank 60 Ay Vadeli Düşük Faizli Eğitim Kredisi Kampanyası

Odeabank 60 Ay Vadeli Düşük Faizli Eğitim Kredisi Kampanyası

Bankacılık sektöründe yer alan bankaların sundukları bireysel ihtiyaç kredileri, birçok ihtiyaca yönelik olarak kullanılabilmektedir. Bunlar arasında seyahat masrafları, evlilik masrafları, sağlık masrafları ve eğitim masrafları yer alır. Bunlar ve daha fazlasını bankalardan aldığınız bireysel ihtiyaç kredileri ile finanse edebilir, daha sonra bu ödemeyi bankaya taksitlerle yapabilirsiniz.

Bankalar kredi kullandırmak konusunda oldukça isteklilerdir çünkü gelirlerini faiz üzerinden bu krediler aracılığı ile elde ederler. Bu nedenle de tüketicilere, bankayı tercih etmeleri için çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunarlar. Müşteri kazanma rekabeti içerisinde olan bankalar bu yönleri ile birbirlerinden ayrılırlar ve çeşitli ihtiyaçlara özel olarak odaklanmış kredi kampanyaları sunarlar. Bunlardan birisi de Odeabank’ın sunduğu eğitim kredisi kampanyasıdır.

Tavsiye :  DenizBank 3280 SMS Bankacılığı

ODEABANK’TAN EĞİTİME ÖZEL KREDİ

Kolej, lise, üniversite ve daha nice eğitim kurumları öğrencilerine ücretli olarak özel eğitim vermektedir. Bu özel eğitimlerden faydalanmak isteyenler, bankaların sundukları kredileri kullanarak ödemelerini yapıp, taksitlerle bankaya ödeme yaparlar. Bu kapsamda odeabank sms ile kredi başvurunuzu yaparak bankanın özel eğitim kredisi kampanyası ile eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Banka kullanacağınız eğitim kredisi için 60 aya kadar vadelendirme yapmaktadır.

Vade süresince sabit olarak uygulanan faiz oranı %1.55’tir.

Banka çeşitli vade seçeneklerinin yanı sıra ertelemeli ödeme imkanı, artan/azalan faiz oranları ve benzeri esnek ödeme olanakları da sunmaktadır. Siz de şimdi Odeabank’a başvurunuzu yaparak eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir